رئیس هیئت ‌امناء آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق:لزوم بازپس دادن اموال و دارایی امامزاده عبدالله(ع)

دسته: اخبار ویژه
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
لزوم بازپس دادن اموال و دارایی امامزاده عبدالله(ع)

رئیس هیئت امناء آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق بر لزوم باز پس دادن اموال و داراییهای هیئت عزاداری این آستان تاکید کرد

رئیس هیئت امناء آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق بر لزوم باز پس دادن اموال و داراییهای هیئت عزاداری این آستان تاکید کرد.

سید سعید حسینی در آئین غبارروبی ضریح امامزاده عبدالله با بیان اینکه اموال و دارایی امامزاده عبدالله(ع) با نذورات مردم خریداری شده است گفت:تا بیش از این مسائل شرعی زیر پا گذاشته نشده و پیگیری به مراجع حقوقی کشانده نشده است اموال و دارایی ها تحویل داده شود.

وی با بیان اینکه هیچ‌ فردی نباید بنام امامزاده عبدالله(ع) نذورات جمع آوری کند تصریح کرد: از بدو شروع بکار هیئت ‌امناء جدید نذورات مدیریت و تمام پول‌های واریز شده در سامانه اوقاف موجود و قابل ‌مشاهده است.

وی با اشاره به مبحث عمرانی صحن جوادالائمه (ع) و انعقاد قرارداد ۱۳میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی در این خصوص خاطر نشان کرد: این طرح پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصد دارد.

حسینی اشاره ای به طرح مسقف شدن حسینیه آستان کرد و یادآور شد: قرارداد این طرح نیز با مبلغ ۳ میلیارد ریال منعقد و طرح ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که تا آخر آبان به بهره برداری می‌رسد.

رئیس هیئت ‌امناء آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق با بیان اینکه سوله آستان در جنب اداره راهداری در حال ساخت است عنوان کرد: مساحت این سوله ۲۰ هزار متر مربع است که بیش از ۲ میلیارد ریال هزینه در بر خواهد داشت.

وی اعتبار مجموع پروژه‌هایی در حال ساخت را بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعلام کرد.

حسینی با اشاره به اجرایی شدن مرحله دوم سیستم برق ‌کشی آستان، طراحی ایوان ورودی سمت صحن جوادالائمه (ع)، طراحی سقف صحن فعلی آستان که مجوز آن از اداره کل اوقاف و میراث فرهنگی اخذ شده تصریح کرد:طراحی سقف بصورت متحرک خواهد بود.

وی ادامه داد: طراحی مرحله سوم صحن جوادالائمه (ع) ازجمله طرح‌های در دست مطالعه، طراحی و بررسی است.

رئیس هیئت ‌امناء آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) بافق با بیان اینکه تلاش خواهیم کرد طرح های عمرانی با پیشرفت قابل توجه پیش برود عنوان کرد:پیش بینی می شود با وضعیتی که در آن واقع شده ایم با کسری بودجه مواجه شویم.

حسینی ضمن تقدیر از حسن نیت مردم و زائرین آستان مقدس خاطر نشان کرد: از خیرین شهرستان برای ادامه و اجرایی شدن طرح ها طلب کمک می نماییم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹۰
برچسب ها: