نواختن زنگ ایثار و شجاعت در بافق

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
سه شنبه - ۹ آبان ۱۳۹۱

زنگ ایثار و شجاعت در آیینی با حضور بخشدار مرکزی ، روسای آموزش و پرورش ، شورای شهر ، فرمانده ناحیه مقاومت و تنی چند از مسئولین محلی به مناسبت سالروز شهادت حسین فهمیده و هفته بسیج دانش آموزی در آموزشگاه 13 آبان این شهرستان نواخته شد.

رئیس آموزش و پرورش بافق با گرامیداشت سالروز شهادت حسین فهمیده و ایام الله 13 آبان گفت: امروز دشمنان نظام با ترفند های مختلفی به میدان آمده است و دانش آموزان باید با الگوگیری از شهیدان انقلاب این توطئه ها را خنثی کنند.

“محمود خواجه ای” با بیان اینکه دانش آموزان در سنگر علم و دانش باید تلاش کنند افزود: نوجوانان بخاطر فطرت پاكشان در دفاع از حق و مبارزه با باطل پيشگام و جدي بودند و امروز نيز با بصيرت و الگو گرفتن از جوانان و نوجوانان صدر اسلام اين راه را مي پيمايند.

وی با تاکید بر ضرورت حضور دانش آموزان در راهپیمایی 13 آبان تصریح کرد: حضور دانش آموزان در این مراسم ، امید دشمنان نظام و اسلام را به یاس تبدیل کرده و موجب سرشکستگی آنان می شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
عليرضا رنجبر بافقي چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ايثار به نظر شما يعني چه ؟
شهري كه فرماندار ندارد
بيمارستان وبهداشت وپزشك ندارد
گاز شهري ندارد
از نظر اعتياد وطلاق رتبه برتر است
اتوبان بافق يزد بلا تكليف مانده است
هيچ صنعتي ندارد
طرح فولاد با 118 ميليارد هزينه دولتي تعطيل شده است
معادن بافق فقط خام فروش هستنتد
وهمين مواد خام را هم مفت مي فروشند
هيچ كس حرفي نمي زند
ايا در اين شهر ايثاري به چشم مي خورد

علي حسيني چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جايي كه ايثار باشد اي برادر
وضع شهر اين چنين نيست

دلسوز پنج شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۱ - ۳:۵۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مثل اینکه باید همه اش زنگ ایثاروشجاعت &سلامت&انقلاب ودیگرزنگهافقط به صدادربیادولی هیچ شخصی صدایش درنیاد تاکی باید مسئولین به این کارهای مانوری ونمایشی ادامه بدهن من منکراین کارهانیستم امابایدبدانیم این زنگ زدنهاهمراه باعمل باشد آقای خواجه ای مثل اینکه یادشون رفته چندروز پیش تعدادی ازدانشد آموزان که درمسابقات کاراته قهرمان کشور شدندبه بافق برگشتند اما بدون هیچ استقبالی ازطرف مسئولین