ما می توانیم

دسته: مقالات
یک دیدگاه
دوشنبه - ۱ مهر ۱۳۹۸

روزگار نه چندان دور اگر در میسر سفرت از تو می پرسیدند از کجا آمدی می گفتی از بافق کمتر کسی بود که بداند بافق کجاست .

شهری خفته در حاشیه کویر شهری غریب شهری تنها و بی کس شهری که خرابه ها را آباد کرد ولی خودش خراب آباد بود شهری غریب که شاید اهالی شهرستانهای استان یزد هم نمی دانستند که چگونه شهری هست شهری که معروف به بهشت معادن ایران بود ولی خودش جهنمی بود که فرزندانش در حال مهاجرت و کوچ بودند.

درگذر زمان فرزندانی از این کویر آستین همت را بالا زدند تا بر امواج سوار شوند و پیام رسان غربت شهرشان شوند و بافق را به ایران و ایرانیان معرفی کنند و از خزر تا خلیج مردم ایران بافق را بشناسند .

گروهی با گردشگری و ایجاد کمپ های گردشگری عده ای در کسوت مسئول، گروهی در فضای مجازی گروهی در کسوت رسانه و خبر و همه دست در دست هم گذاشتند تا به جهانیان بگوییم بافق فقط زادگاه شیخ محمد تقی بافقی شهید امر به معروف و وحشی بافقی شاعر دلسوخته نیست.

بافق همانگونه که بهشت معادن است بهشت گردشگری ، بهشت اشتغال و بهشت مردمی خونگرم و مهربان است اگر در چند سال گذشته بافق از گمنامی بیرون می آید و آوازه ملی پیدا می کند و نزدیک به ۲۵۰ هزار نفر گردشگر از بافق دیدن می کنند و باعث رونق اقتصادی شهر می شوند مدیون همت و تلاش خودمان است ، خودی که توانست خودی نشان دهد ، مدیون جوانانی هستیم که تلاش مسئولان را از طریق تهیه ی خبر ، گزارش و مستند به سمع و نظر ایرانیان رساندند.

در رسانه ها خواندم که بافق رتبه برتر پخش زنده تلویزیون را داشته است ، خوشحالم که بالاخره دیده شدیم ،باید خداقوت گفت به فعالیت دفتر خبر بافق که رتبه اول پخش زنده را در بین شهرستانهای استان داشته به خبرهای جوانه های بافق و باشگاه خبرنگاران جوان که بیشترین خبر را در صدا و سیمای استان داشته است ، باید به جوانان اعتماد کرد و همین جوانان اگر همراهی مسئولان و اعتماد به آنان نمی شد هرگز این رتبه ها کسب نمی شد ، آخر تا کی در سکوت رادیویی زندگی باید کرد .

دستم خالی و دلم پر از آرزو برای بافق و بافقی ها است با دستانی خالی دست به دعا برمی دارم برای کسانیکه آسایش خود را فدای آرامش شهرم می کنند دعا می کنم و از خداوند مهربان برای تمام کسانیکه بی ادعا زحمت می کشند خصوصا اهالی رسانه ، سایت ها ، کانالها ، هنرمندان ، عکاسان و … علی الخصوص بچه های دفتر خبر بافق ، عزت روز افزون خواهانم .

کسب رتبه های برتر را در سطح استان و کشور را صمیمانه تبریک میگویم امیدوارم روز به روز گامهای بلندتری برای معرفی بافق درسطح جهانی بردارند.
دست مریزاد پاداشتان با خدای مهربان
قصه گوی غصه های شما
عباس ابراهیمی خوسفی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۳۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ - ۳:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درود
جناب ابراهیمی
بسیار عالی