دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق با مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان یزد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۷ مهر ۱۳۹۸
دیدار مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق با مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان یزد

قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق به همراه اغنیایی معاون پشتیبانی با ذاکر مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان یزد دیدار کردند.

قاسم زاده مدیر آموزش و پرورش شهرستان بافق به همراه اغنیایی معاون پشتیبانی با ذاکر مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان یزد  دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش بافق  در این دیدار مدیر آموزش و پرورش ضمن ارائه گزارش ساخت و ساز مدارس در شهرستان بافق ؛ به کمبود فضای آموزشی با توجه به تراکم جمعیت دانش آموزی در بعضی از محلات این شهرستان اشاره نمود .
قاسم زاده گفت : در طی چند سال اخیر چند مدرسه توسط خیرین ساخته شده که همچنان این روند ادامه خواهد داشت .
وی افزود : قطعا فضای آموزشی مطلوب و اتمام پروژه های نیمه تمام  آموزشی در بافق زمینه ساز ارتقا کیفیت تعلیم و تربیت دانش آموزان این خطه فرهنگی و سخت کوش خواهد بود .
مدیر آموزش و پرورش بافق ضمن تقدیر از رضا فلاح مبارکه مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق بیان داشت : تفاهم نامه ی ساخت ۲ مدرسه بین مدیریت آموزش و پرورش بافق و شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بافق امضا شده است
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس  استان یزد  نیز با تقدیر از تلاشهای انجام شده گفت به زودی کار تکمیل دو پروژه۱۲کلاسه  و ۶ کلاسه در بافق در سال جاری آغاز خواهد شد و پروژه های جدید هم دردستور کار اعتبارات سال ۹۹ قرار خواهد گرفت.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۶۰
برچسب ها: