تراب زاده بافقی جایزه مدیریت و رهبری کمیسیون معلولیت های لوس آنجلس را کسب کرد

دسته: اخبار ویژه
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۸ آبان ۱۳۹۸
تراب زاده بافقی جایزه مدیریت و رهبری کمیسیون معلولیت های لوس آنجلس را کسب کرد

سی مهرماه سالجاری طی مراسمی باشکوه از طرف هیات مدیران و سرپرستان لوس آنجلس در هتل امنی که در مرکز این شهر واقع شده سید امیر تراب زاده بافقی موفق به دریافت یکی از ۱۰ جایزه ممتاز" قلب معلولیت ها" که از طرف کمیسیون معلولیت های لوس آنجلس اهدا شد گردید.

سی مهرماه سالجاری طی مراسمی باشکوه از طرف هیات مدیران و سرپرستان لوس آنجلس در هتل امنی که در مرکز این شهر واقع شده سید امیر تراب زاده بافقی موفق به دریافت یکی از ۱۰ جایزه ممتاز” قلب معلولیت ها” که از طرف کمیسیون معلولیت های لوس آنجلس اهدا شد گردید.

این جایزه به منظور قدردانی از خدمات داوطلبانه و بی شائبه سید امیر تراب زاده بافقی به جامعه معلولین جنوب کالیفرنیا عموما و شهر لوس آنجلس خصوصا در طی سالهای متمادی و به پاس تحلیل از زحمات وی در پیشبرد خدمات، گسترش فعالیت های اجتماعی مربوط به معلولین در محیط های کاری و عمومی، بالا بردن اطلاعات و آموزش طبقات مختلف در موارد متعدد معلولیت و بازگشت موثر معلولین به جامعه فعال به وی ارائه شد.

در این مراسم نخست مجری برنامه خدمات اداری ۳۲ ساله سید امیر تراب زاده بافقی در اداره راه و ترابری ایالت کالیفرنیا به عنوان مهندس راه و طراح ترافیک به حضار معرفی کرد و بعد جایزه مدیریت و رهبری به وی اهدا شد.

پس از دریافت جایزه، تراب زاده ضمن تشکر از برگزار کنندگان مراسم مختصری از شرح زندگی خود و چالش های فراوانی که در این راه با آنها مواجه بود و هست را به اطلاع حضار رساند.

وی رمز موفقیت خود را در ایمان و اعتقاد،عزم راسخ، کوشش فراوان،صبر و استقامت،همراهی خانواده و همکاران، دسترسی به امکانات مورد نیاز، خدمات و قوانین موجود اجتماعی و دولتی دانست.

در پایان سخنان خود سید امیر تراب زاده بر اصل توجه به قابلیت ها و توانایی های افراد معلول اشاره کرد و از افرادی که در راه فراهم کردن امکانات، به پیشبرد قوانین و کم کردن موانع موجود و بهتر کردن زندگی معلولین بطور موثر قدم برمی دارند تقدیر نمود.

photo_2019-10-30_08-00-53photo_2019-10-30_08-00-47photo_2019-10-30_08-00-57


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۸۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸ - ۳:۱۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت به این شیر مرد بافقی