به متلک می گویند حتما تعرفه برق را برای شما حساب نکردند!!!

دسته: اخبار ویژه
۴ دیدگاه
یکشنبه - ۱۲ آبان ۱۳۹۸
به متلک می گویند حتما تعرفه برق را برای شما حساب نکردند!!!

یکی از شهروندان بافقی ظهر امروز در گفتگویی با خبرنگار "بافق فردا" از روند اطلاع رسانی اداره برق شهرستان شدیدا گلایه کرد.

یکی از شهروندان بافقی ظهر امروز در گفتگویی با خبرنگار “بافق فردا” از روند اطلاع رسانی اداره برق شهرستان شدیدا گلایه کرد.

رضا دهقانزاده گفت: پس از حذف قبوض کاغذی پیامکی به شماره قبلی بنده با پیش شماره ۰۹۱۹ ارسال شده که بنده نیز در پاسخ شماره فعلی خود را به سامانه ارسال کردم تا از طریق شماره جدید پیامک قبض ها را دریافت نمایم.

وی عنوان کرد:ظهر امروز لامپ های منزل روشن نشد پس از پیگیری و بررسی متوجه شدم برق منزل همسایه ها وصل است.

وی تصریح کرد: پس از دقایقی پی به قطعی برق از سوی اداره برق شهرستان شده و برای اعلام اعتراض خود و یافتن علت به این اداره مراجعه نمودم.

او ادامه داد: به دلیل عدم حضور رئیس در اداره که به ماموریت کاری داخل شهر رفته بود مشکل را با یکی از کارشناسان مطرح کرده و از قبض ۸۰۰ هزار تومانی که برایم ارسال شده است گلایه کردم.

وی خاطر نشان کرد: کارشناس این اداره در پاسخ به طعنه و متلک می گوید احتمالا تعرفه را حساب نکردند!!!آقای دهقانزاده من الان کار دارم.

دهقانزاده با بیان اینکه در حال حاضر توان پرداخت قبض را ندارم گفت:به فرماندار شهر نیز پیامک اعتراض آمیز ارسال کرده و منتظر پاسخ هستم.

وی بیان کرد: آیا در هوای گرم بافق می شود یک لحظه کولر را خاموش کرد؟!!!این تعرفه ها برچه اساسی محاسبه می شود.

دهقانزاده تصریح کرد: اگر جای من فرد مسنی بود که نیاز به گاز اکسیژن داشت چه پیش می آمد؟ !!!


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۶۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲:۴۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام:متاسفانه باحذف قبوض کاغذی،بلافاصله تعرفه برق به حدی زیاد شد که میتوان به جرات گفت که پرداخت ان در توان اکثرمردم نیست،درد بدتر از آن عدم همراهی اداره برق که بدون در نظر گرفتن شرایط اقدام به قطع انشعاب کرده در صورتیکه که میتوان لااقل در این شرایط بد اقتصادی با یه کم صبر ومهلت ،مشکل روی مشکلات مردم نگذارند.

رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۳:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام و درود
مگه چه مدت قبض را پرداخت نکردین که اینقدر مبلغ زیاد هست؟؟
الان گلایه از چیه؟
مصرف زیاد برق توسط شما؟ ؟
گرمی هوا؟
اعمال قانون توسط اداره برق؟
من هم قبول دارم وقتی اداره برق بدون اطلاع برق را قطع میکنن کار اشتباهیه ،چون سال قبل برق منزل ما با یک ششم قبض برق شما وسط تابستان قطع شد و چون یک روز کامل نبودیم گوشت و مواد فریزر خراب شدن.
و حتما این موضوع یعنی قطع برق بدون اطلاع باید خوب و اساسی بررسی بشه
اما
اگه قبض برق شما برای مدت سه ماه بوده کمی صرفه جویی لطفا و اگر مدت طولانی تری بوده که پرداخت نکردین…….

فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۳:۴۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

صباغیان و فرماندار دقیقا کجاهستن که نارضایتی مردم را نسبت به نظام و دولت ببینن و مردم را دعوت به راهپیمایی و استقبال از رییس جمهور کنن؟؟!!!

b این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

صباغیان که میگفتن من درست کردم تعرفه بافق در فصل تابستان مثل خوزستان باشد ،ولی چرا اینقدر هزینه های برق زیاد شده و کلا این مجلس ضعیف و دولت نا کارآمد ضعیفتر چراغ خاموش همه چیز را گران می کنند ،در سال یکبار حقوق کارمندان را ناچیز در حد ۱۰یا ۱۵ درصد زیاد می کنند ولی تمام اجناس را ۴۰۰درصد افزایش دادن نسبت به پارسال ،ان شاالله دوره این مجلس و دولت تمام بشه و مردم ان شالله افرادی را انتخاب کنند که صادق و کار کن باشند.