بیش از ۸۵ درصد مسیر بلوار باقرآباد در حوزه شهرداری تملک و آزادسازی شد

دسته: عمومی
۵ دیدگاه
یکشنبه - ۱۲ آبان ۱۳۹۸
بیش از ۸۵ درصد مسیر بلوار باقرآباد در حوزه شهرداری تملک و آزادسازی شد

شهردار بافق گفت: با تلاش و پیگیری های مستمر تا کنون بیش از ۸۵ درصد از املاک مسیر بلوار باقر آباد در حوزه شهرداری خریداری و آزاد سازی شده است.

شهردار بافق گفت: با تلاش و پیگیری های مستمر تا کنون بیش از ۸۵ درصد از املاک مسیر بلوار باقر آباد در حوزه شهرداری خریداری و آزاد سازی شده است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری بافق، سیدعلی نوروززاده با بیان اینکه قریب به سی هزار متر مربع از املاک در این حوزه نیاز به تملک و آزدسازی داشته افزود: علی رغم همه مشکلات موجود باقیمانده املاک در حال خریداری و آزاد سازی می باشد.

وی با بیان اینکه اجرای مرحله نخست این پروژه ۱۳۰ میلیارد ریال هزینه دارد خاطر نشان کرد: هم اکنون عملیات خاکبرداری و خاکریزی در بخش قابل توجهی از مسیر شروع شده است و طی هفته های آتی سرعت می گیرد.

شهردار بافق افزود: طول مسیر پروژه بلوار باقرآباد از میدان بهارستان تا میدان گردشگری سه کیلومتر است که ۴۰۰ متر آن در محدوده شهری قرار دارد.

وی تصریح کرد: براساس توافق انجام شده شهرداری بافق عملیات عمرانی ۸۰۰ متر مسیر ابتدایی این بلوار را انجام خواهد داد.

نوروززاده افزود: با توجه به چشم انداز زیبای نخلستانها و اینکه ابتدا و انتهای مسیر از مقاصد مهم گردشگری شهرستان است، این بلوار به عنوان چهارراه ارتباط گردشگری در شهر بافق مورد استفاده قرار می گیرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۲۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای شهردار بفرمائید اونطرف شهر پیرمراد و قلعه وراه آهن و…. چقدر هزینه کردین……

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۶:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    بن بست خو این حرفا نداره

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۹:۵۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با عرض سلام
لطفا از اقای شهردار سوال فرمایید مگر بلوار کشاورز راه دسترسی به باقر آباد را ندارد که اعلام کرده اند ۱۳ میلیارد هزینه ساخت این راه جدید میشود.به مسئولین پیشنهاد میکنم حتما شبها بعد از نماز از خیابان ایت الله شیخ محمدتقی عبور کنند تا اوضاع اسفبار ترافیکی را مشاهده نمایند ای کاش این ۱۳ میلیار خرج عریض کردن این خیابان میشد.در متن خبر امده ۸۰۰ متر را شهرداری متقبل شده که طبق توضیحات می رساند ۴۰۰ متر بیش از حد مجاز ایا اقای شهردار برای تمام شهر این دید را دارند.خواهشمند است این متن را در قالب خبری مستقل کار کنید.در ضمن جپکار از بیانیه و جوابیه گذشته و نیاز به اقدام در این زمینه می باشد.به نظر من این شورا و شهردار در اجرای عدالت نمره تجدیدی اورده اند

سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۸:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به برادر یا خواهر ناشناس …شما شاید از بلوار های دوطرف خیابان شیخ محمدتقی هرگز رد نشده باشید پس برید ببینید چقدر پول هزینه شده برای جایی که جمعیتش حتی به صد نفر هم نمیرسد…

    ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۷:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

    بلوار هایی که شما میگویید مانند بلوار انقلاب و کمر بندی کنار جاده باقر اباد می باشد و احتمالا شما تردد ندارید چون محل عبور تریلر ها و مسافرینی می باشد که از سمت کرمان می ایند