جانشین انتظامی بافق گفت:مصدوم شدن ۷ نفر در سه سانحه رانندگی در بافق

دسته: حوادث
یک دیدگاه
دوشنبه - ۲۵ آذر ۱۳۹۸
مصدوم شدن ۷ نفر در سه سانحه رانندگی در بافق

جانشین انتظامی بافق از مصدوم شدن ۷ نفر در سه سانحه رانندگی در بافق خبر داد.

جانشین انتظامی بافق از مصدوم شدن ۷ نفر در سه سانحه رانندگی در بافق خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حسن یزدانی” در این خصوص گفت: با اعلام یک مورد واژگونی خودرو ام وی ام در سطح شهر، ماموران پلیس راهور شهرستان بافق جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

سرهنگ یزدانی افزود: با حضور ماموران و بررسی صحنه محرز شد که راننده خودرو و سه سرنشین خودرو بعلت شدت جراحات وارده مصدوم که در این راستا هر چهار نفر مصدوم توسط اورژانس به بیمارستان اعزام شدند و خودرو نیز به پارکینگ منتقل شد.

علت حادثه از سوی کارشناسان عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مجاز اعلام شد.
وی ادامه داد: همچنین در یک مورد واژگونی دیگر در ۵ کیلومتری جاده یزد- بافق یک دستگاه خودرو پژو پارس واژگون و راننده و سرنشین آن مصدوم و هر دو توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

جانشین انتظامی بافق تصریح کرد: در حادثه ای دیگر که بین یک دستگاه پراید و یکدستگاه موتورسیکلت در بلوار انقلاب بافق رخ داد منجر به مصدوم شدن راکب موتورسیکلت شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۳۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲:۱۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعااا همیشه مردم مقصر هستند؟ علائم راهنمایی رنندگی ، خط کشی روی سرعت گیرها . رنگ جدولها ،نور کافی در شب ، همه مشخصه؟ سر میدان طرف کمربندی مبارکه جدول داخل میدون کنده اند ودرست کنار همون مانع امدن علامت گذاشتتد ، راننده تا نرسه به نزدیک مانع نمیفهمه ، نور هم که اصلااااا