فرماندار بافق:انتقال قبر وحشی بافقی قطعی است

دسته: اخبار ویژه
۶ دیدگاه
چهارشنبه - ۴ دی ۱۳۹۸
انتقال قبر وحشی بافقی قطعی است

فرماندار شهرستان بافق از انتقال قبر وحشی بافقی در آینده نزدیک خبر داد

فرماندار شهرستان بافق از انتقال قبر وحشی بافقی در آینده نزدیک خبر داد.

محمد زاده رحمانی در آیین رونمایی از دفتر ۲۰ برگ انار نوشته محمد علی قاسم زاده بافقی با اعلام این خبر گفت: مجوز تخصیص ده هکتار زمین از سوی منابع طبیعی صادر شده است.

وی افزود:این زمین جنب دانشگاه پیام نور در اختیار شهرداری قرار گرفته و به محض اجرای عملیات تسطیح و زیرسازی قبر انتقال می یابد.

زاده رحمانی همچنین با اعلام اینکه جانمایی قبر این شاعر انجام شده است تصریح کرد:استاندار نیز با انتقال قبر موافقت کرده است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از اختصاص ۸۵۰ میلیون تومان به ساخت مجتمع فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خبر داد و ابراز امیدواری کرد افتتاح این طرح موجب شود تا هنرمندان محل مناسبی برای اجرای برنامه های فرهنگی خود بیابند.

فرماندار بافق همچنین به رسم دیرینه و مثبت نوشتن اشاره کرد و گفت: در حال حاضر در نوشتن ضعف داریم.

وی افزود: هر کدام باید خاطرات محل کار خود را به روی کاغذ بیاوریم تا در تاریخ منطقه تاثیر گذار باشد و این آثار ثبت و ضبط شود‌.

زاده رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت نگه داری آثار حتی یک دست خط کوتاه برای آیندگان خاطر نشان کرد: متاسفانه در زمان جابجایی فرمانداری اسناد تاریخی از بین رفته و سعی خواهم کرد با نوشتن کتاب دین خود را به این شهر ادا کنم‌.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۱۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی اصغر رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۲:۵۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام ودرود عرض میکنیم به جناب آقای مهندس زاده رحمانی فرماندارعزیز شهرمان، مرحبا به این پشتکار وهمت .بی تردید این زحمات شما درتاریخ ثبت وضبط خواهد شد وبرای نسلهای بعد ماندگارو کاری برای همیشه بیادماندنی وبیادگارخواهد ماند وآیندگان دراین شهر وکشورخود ،این زحمات واین فعالیتها را قضاوت خواهند کرد .جناب آقای زاده رحمانی درحال حاضر هم مردم دراین شهر شما رافردی فعال باشخصیت ،دلسوز وپرتلاش خطاب میکنند وهمه جا سخن از شماست که فرمانداری داریم بینظیر ونمونه بدانید که این مردم بشما ارادت دارند وخوبیها وزحمات شما را فراموش نمیکنند. همه برای شما وکسانی که تحت هرشرایطی برای توسعه وپیشرفت این شهر درتلاشند دعا میکنند وازخداوند منان تندرستی وسلامتی شما را آرزومیکنند موفق و پیروزوسربلندباشید

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۵ دی ۱۳۹۸ - ۶:۴۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا را شکر یکی از بزرگترین معضلات فرهنگی شهر در حال رفع شدن هست

رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

منم میگم خدا رو شکر که گهگاهی خبری درج میشه و با کمال تعجب تو همه خبرها آقای اصغر رنجبر شروع میکنه به تعریف و تمجید از فردی خاص؟!

رنجبر بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آیندگان خواهند نوشت اگه کسی کاری برای مردم هم انجام دهد

رنجبر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بعضی ازدوستانی که به کارها وفعالیت بعضی ازمسوولین شهر بویژه فرماندار عزیز شهرمان انتقاد میکنند. باید منصف باشیم اندکی اندیشه کنیم وخلاف واقع چیزی بیان نکنیم بی شک همه ی این فعالتها مشخص وقابل قیاس وبررسی است ،تاریخ می نگارد وآیندگان قضاوت خواهندکرد باشد تا یه روزی منتقدان متوجه نظرو بیانات خود شوند .انشاالله

یک شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۸ - ۴:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام آقای زاده رحمانی ماهم بافقی هستیم فقط عده خاصی در بافق زندگی نمیکنند که همه چیز شامل حال آنهاشود شما که اینقدر زحمت می کشید آخرتتان را به خاطر بعضی چیزها خراب نکنید .به قولی که به افراد می دهید وفادار بمانید.