مدیر پروژه کارخانه گندله سازی:پرداخت بدهی معوقه ۲ هزار میلیارد تومانی شرکت سنگ آهن توسط مدیریت فعلی

دسته: اخبار ویژه
یک دیدگاه
سه‌شنبه - 8 بهمن 1398
پرداخت بدهی معوقه ۲ هزار میلیارد تومانی شرکت سنگ آهن توسط مدیریت فعلی

مدیر پروژه کارخانه گندله سازی از پرداخت بدهی معوقه ۲ هزار میلیارد تومانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _بافق توسط مدیریت فعلی خبر داد

مدیر پروژه کارخانه گندله سازی از پرداخت بدهی معوقه ۲ هزار میلیارد تومانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران _بافق توسط مدیریت فعلی خبر داد.

بهروز شفیع در نشست خبری اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق با مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_بافق گفت:در حال حاضر با وضعیت اقتصادی تامین هزینه های جاری شرکت با مشکلات عدیده ای روبرو است.

مدیر پروژه گندله ادامه داد:یکسری درآمدهای شرکت صرف بدهی هایی می شود که مدیران گذشته متاسفانه به هر دلیلی پرداخت نکرده اند.

وی با بیان اینکه شرکت سنگ اهن در گذشته از درآمد و شرایط خاص و حتی صادرات سنگ بهره مند بود اظهار داشت: یقین دارم ادامه پروژه گندله سازی بافق در این برهه از زمان با اراده و خواست خداوند پیش می رود.

شفیع افزود:امروز فولاد اصفهان برای وارد کردن یک کیلو ۵ نسوز مانده اما گندله بافق هزار تن نسوز وارد می کند.

او ابراز امیدواری کرد ۸ درصد کار از شنبه آینده با حضور کارشناسان نامی و خبره شتاب بیشتری به خود بگیرد.

شفیع در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به مسائل پرسنلی و جذب نیرو بومی گفت:برخی از کارها در ارتفاع باید انجام شود و صرفا نیروهای بومی تخصصی در این زمینه ندارند اما کارگران لرستانی قادر هستند براحتی در ارتفاع کار کنند و اینکه برخی اوقات مجبوریم از وجود نیروهای متخصص غیربومی استفاده کنیم‌.

وی همچنین تصریح کرد:مسوولیت مستقیم جذب پرسنل در حیطه منابع انسانی است و مدیریت آن فردی اخلاق مدار و قانونی است که امیدواریم با این روند از تبعیض و پارتی بازی جلوگیری شود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۸۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
علیرضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 9:09 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا حفظتون کنه جناب مهندس شفیع
وزنه سنگین صنعت و معدن شهر ما که اگه درایت شما نبود الان تکلیف گندله معلوم نبود چی میشد
به معنای واقعی کلمه مدیر و مدبر