مدیریت پروژه فاضلاب شهری بافق خبر داد:فروش انشعاب فاضلاب شهری بافق از ابتدای سال آینده

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
جمعه - ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
فروش انشعاب فاضلاب شهری بافق از ابتدای سال آینده

مدیریت پروژه فاضلاب شهری بافق از فروش انشعاب از ابتدای سال آینده خبر داد.

مدیریت پروژه فاضلاب شهری بافق از فروش انشعاب از ابتدای سال آینده خبر داد.

نادر محمد باقری در گفتگو با خبرنگار”بافق فردا”گفت: بعد از گذشت چند سال از اجرای پروژه فاضلاب شهری قسمت های سخت گلوگاه،مکان های پرترافیک، کم عرض برای اتصال شبکه باقی مانده بود که در حال انجام است.

وی با اشاره به اجرای این طرح در خیابان شهید تفکری اظهار داشت:تا آخر هفته جاری طرح به اتمام می رسد و دلیل تاخیر سفتی زمین بود که مشکلاتی را به وجود آورد.

محمد باقری همچنین با اشاره به اینکه پروژه فازبندی و هدفمند پیش خواهد رفت عندان کرد:برخی نقاط باقی مانده مانند شهرک های امام علی(ع)، امام حسین(ع) و زیتون در اولویت اجرای طرح است و از سال آینده فروش انشعاب آغاز می شود.

مدیر پروژه فاضلاب شهری بافق اشاره به بهره برداری از برج تصفیه خانه از ابتدای خردادماه سال آینده کرد و یادآور شد:اجرای طرح به دلیل حفاری در عمق ۱۲ متر زمین زمانبر است.

وی با اشاره به اینکه پروژه فاضلاب شامل تسطیح،تحویل توسط مشاور، بتن ریزی زیر لوله و گذشت دو روز، شفته و… است خاطر نشان کرد:
در حال حاضر ۱۳ مکان پیمانکار مشغول بکار هستند که امیدواریم با تلاش بیشتر و اتمام پروژه مشکلات تردد مردم رفع شود.

محمد باقری همچنین اتمام کل طرح را تا اواخر سال آینده پیش بینی کرد و از تعامل مدیریت شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق و صبوری مردم تقدیر کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی جواهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
به عنوان یک شهروند شاهد تلاش فراوان مجموعه ی فاضلاب شهری بافق بوده ام و خسته نباشید گرمی به همه ی این دوستان میگویم . امیدوارم با شروع به کار این طرح شاهد اتفاقات خوبی در حوزه ی استفاده ی بهینه از آب و حفاظت از منابع آب زیرزمینی باشیم .

حامد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چند ساله مردم رو اسیر کردین . تمام آسفالت کوچه ها و خیابان ها را خراب کردید چقدر خسارت به اموال و خودرو مردم زدین باعث کندی تردد مردم شدین و هزار تا بدبختی دیگه ….. تازه میخواهید انشاب فاضلاب را بفروشید ؟؟؟