راه اندازی معدن چاه میر بنیزٰ بزودی

دسته: صنعت و معدن , عمومی
۴ دیدگاه
جمعه - ۱۱ بهمن ۱۳۹۸
راه اندازی معدن چاه میر بنیزٰ بزودی

در دیدار دکتر علیمحمدی با فرماندار بهاباد موضوع راه اندازی معدن چاه میر بنیز مورد بررسی قرار گرفت.

در دیدار دکتر علیمحمدی با فرماندار بهاباد موضوع راه اندازی معدن چاه میر بنیز مورد بررسی قرار گرفت.

در این دیدا رئیس هییت مدیره شرکت معادن توسعه روی ایران گفت: با احداث کارخانه تلغیظ و سنگ شکن موجباب اشتغال ۶۰۰ نفر می شود در معدن کوشک فراهم می شود.

علیمحمدی ادامه داد: راه اندازی معدن چاه میر بنیز نیز اشتغال ۳۰۰ نفر را رقم خواهد زد.
همچنین در این جلسه مقرر شد شرکت معادن توسعه روی ابران مبلغی در بانک ملی بهاباد واریز کند تا اعتبار بانک افزایش یابد تا بتوان از این طریق به کارگران وام داد.

خرید ۲۰ هزار دست لباس کار از خیاطان محلی خصوصا کسانیکه از طرف بهزیستی کار خیاطی می نمایند از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

IMG_20200131_213355_830


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۰۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
حامی عدالت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما مردم نمیدانیم که دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را .چرا که شرکت معادن بافق در طول ۲۰ سال اخیر که معدن کوشک تحت سلطه ایشان بود .نیرو گارگررا از ۷۵۰نفر به ۳۸۰نفر رسانید.ودم به دقیقه در حال اخراج نیرو بدون هیچ دلیل موجه ای میباشد .چطور میشود باور کرد که بخواهد ۶۰۰ نفر نیرو اضافه کند .شما جیب ما مردم را نزن نیرو گدفتن پیشکشتان.ودر ضمن اول ببین معدن کوشک را بهت واگذار میکنند بعد ادای آدم های عدالت خواه را در آورید .

حامی عدالت این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما نفهمیدیم .شما به قول اطرافیانتان .سردار هستید.مهندس هستید.یا دکتر.تکلیف ما مردم ساده لوح را روشن کنید.

مردم دارالشجاعه این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۳:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش اقای دکتر به جای شعار گرفتن۹۰۰نفر .از بازنشستگان همراه ومدیر مالی واداری معادن بافق می پرسیدندچه کاری در معدن انجام میدهند. که نباید شورا داشته باشندو۲دوره است که به دستوراین افراد شورا ها اخراج میشوند. اقای دکتر عقبه وافراد همراه خود را اصلاح کنند .نمیخواهد…… واسلام

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۴:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام. خدمت مردم ومسولین بافق وبهاباد. بعدازخبر منتشر شده معلوم شد که بوی تفرقه انداختن بین بهاباد وبافق می اید. ان هم به خاطر صحبت هایی که درباره معدن کوشک به میان امده است. چون معدن کوشک جز شهرستان بافق است. وجلسه دربهاباد انجام شد. بنابرین پس از جواب نگرفتن از مسولان بافق دست به دامان مسولان بهاباد شدند. براستی که انها نمیدانند بافق وبهاباد یکی هستند.ویک نماینده. اقایان بازنشسته ای که همراه به اصطلاح دکتر به بهاباد امدند. ودرجلسه شرکت کردند. نه برای بافق هستند نه اصیل بهاباد. بلکه برای شهرستان تفت. انها اگر میتوانند. بروند معدن دره زرشک تفت را راه اندازی کنند. ونیرو بگیرند. در اخر ما مردم بافق وبهاباد به انها میگویم که شما کاری جز تفرقه بین کارگران ومسولان نداریدو اینجا میخ در سنگ کوبیدن است و فایده ای ندارد. مردم ومسولان بعد از ۲۰سال شما و همراهانتون را می شناسند.