بمناسبت ایام ا... دهه فجر:افتتاح ۶۳ طرح با اعتباری بیش از ۱۱۴ میلیارد تومان در بافق

دسته: اخبار ویژه
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
افتتاح ۶۳ طرح با اعتباری بیش از ۱۱۴ میلیارد تومان در بافق

فرماندار شهرستان بافق گفت:همزمان با ایام ا... دهه فجر و چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ۶۳ طرح با اعتباری بیش از ۱۱۴ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

فرماندار شهرستان بافق گفت:همزمان با ایام ا… دهه فجر و چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ۶۳ طرح با اعتباری بیش از ۱۱۴ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد.

محمد زاده رحمانی در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق با گرامیداشت ایام ا… دهه فجر و زنده نگه داشتن یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی ضمن تقدیر از زحمات و تعامل خبرنگاران اظهار داشت: در طول دهه فجر ۶۳ طرح با اعتباری بیش از یکصد و چهارده میلیارد تومان و با اشتغال زایی ۲۶۳ نفر به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه عملیات عمرانی ۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۳۲۰ نفر آغاز می شود عنوان کرد:طرح گاز رسانی به گود گوار و منطقه ویژه پرورش ماهی تیلاپیا، کلنگ زنی آزمایشگاه مرکزی شهر در حوزه سلامت، مجموعه سرایداری اداره ورزش و جوانان، عملیات عمرانی سالن تنیس روی میز، جایگاه ویژه استادیوم فوتبال، عملیات ساختمانی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی، عملیات ۱۰ کیلومتر از جاده سیروس آباد از سمت شیطور و دولت آباد با مشارکت شرکت سنگ آهن و بخشداری مرکزی و عملیات عمرانی پروژه یکی از صنایع جوار معدنی کارخانه تولید آهن اسفنجی از شرکت آذران با ظرفیت تولید یک هفت دهم آغاز می شود.

فرماندار شهرستان بافق بیان کرد: از ۶۳ پروژه ها ۲۷ پروژه در محدوده شهرستان، ۳۶ پروژه در محدوده روستاها، ۴ پروژه در حوزه میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری، ۳ پروژه در حوزه سلامت، در حوزه های آبرسانی، برق رسانی، گازرسانی و مخابرات ۱۰ پروژه، در بخش کشاورزی۷ پروژه و در بخش معدن نیز یک پروژه که معدن سرب وروی تاجکوئیه به بهره برداری می رسد.

زاده رحمانی با اشاره به سفر استاندار در پایان هفته جاری به بافق تصریح کرد:معدن سرب و روی تاجکوییه و طرح آهن اسفنجی توسط وزرای مربوطه افتتاح می شود.

۲۰۲۰۰۲۰۳_۱۸۳۴۰۱


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۸
برچسب ها: