لزوم ایجاد جنبش رسانه ای برای مقابله با کرونا

دسته: عمومی
۴ دیدگاه
یکشنبه - ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
لزوم ایجاد جنبش رسانه ای برای مقابله با کرونا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ زاده رحمانی فرماندار شهرستان بافق ضمن اعلام این موضوع، افزود: رسانه های بافق که همواره در انعکاس و پیگیری امور شهرستان پیشتاز بوده اند، هم اکنون هم باید بیش از این، پای کار آمده و یک جنبش رسانه ای را در جهت مقابله با کرونا راه بیاندازند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بافق؛ زاده رحمانی فرماندار شهرستان بافق ضمن اعلام این موضوع، افزود: رسانه های بافق که همواره در انعکاس و پیگیری امور شهرستان پیشتاز بوده اند، هم اکنون هم باید بیش از این، پای کار آمده و یک جنبش رسانه ای را در جهت مقابله با کرونا راه بیاندازند.

فرماندار بافق ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته از قبیل کنترل برخی از ورودی ها، قرنطینه افراد مشکوک، تعطیلی مراسم و تجمعات، ضد عفونی برخی از اماکن عمومی، خودپردازها، ادارات و مساجد یادآور شد همه این اقدامات زمانی جواب می دهد که تک تک شهروندان احساس وظیفه و مسئولیت نمایند تا چرخه انتقال ویروس قطع شود.

وی افزود: متاسفانه هنوز خیلی از افراد و‌ بخصوص مغازه داران و افرادی که در مواجهه و تماس زیادی با مردم هستند، این بیماری را جدی نگرفته اند و این بی توجهی خیلی نگران کننده هست.

بالاترین مقام اجرایی شهرستان در پایان تاکید کرد: سرعت انتشار و شیوع این ویروس بالاست و زمانی موفق می شویم با آن مقابله کنیم که سرعت عمل ما سریعتر از آن باشد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۰۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی جواهری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۹:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

باسلام
صحبت های جناب فرماندار کاملا صحیح هست و ابر گروه خرید و فروش بافق با بیش از ۲۰ هزار عضو اعلام آمادگی میکند تا اخبار و توصیه های مسئولین رو در این گروه اطلاع رسانی حداکثری کند .
البته در این ایام ضعف روابط عمومی فرمانداری مشهود هست که امکان ارائه پیشنهادات به ستاد مبارزه با کرونا در سطح شهرستان بسیار ضعیف هست .

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۸:۲۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اکه ممکنه واسه ضدعفونی کردن جایگاههای آبشیرین کنهای سطح شهر هم فکری بردارن و از شیرهای چشمی استفاده بشه که هر کسی مجبور نباشه به شیرها دست بزنه.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۷:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

فرماندار عزیز.
اگه یه دوری توخیابان بزنید و پلاک ماشین ها رو نکاه کنید هر سه تا پلاک بافق یکی پلاک غریبه است .فکری بردارید تا دیر نشده…..

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۶:۰۳ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام اگرمیشودبه فکرکارگران استخراج هم باشیدکروناباآنهاکاری ندارد؟درضمن موقع استراحت درمحل کارشان بعضی از کارگران دست ازسیگارکشیدن برنمی دارندچراباآنها برخوردنمیشود(تشکر)