چند پیشنهاد برای نیمه شعبان در ایام کرونایی

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

ضمن تشکر و خداقوت به تمامی سربازان خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا

آنچه از مطالب نقل شده از خانم دکتر کوهگرد استفاده می شود شرایط نسبتا خوبی است که شهرستان بافق در مقایسه با شهرهای دیگر دارد و این بخاطر همکاری خوب اهالی و تلاش دست اندرکاران و البته لطف خداوند بوده است که باید سپاسگزار باشیم.

پیشنهاد می شود جهت شکرانه همه نعمتهای الهی در آستانه نیمه شعبان مشتاقان حضرت ولی عصر (عج) هرکسی به فراخور توان در اجرای برنامه های ذیل اقدام نمایند باشد که مورد پسند آن حضرت قرار گرفته و دعا بفرمایند.

کسانی که تمکن مالی دارند نذر سلامتی وجود مقدس امام عصر(عج) عقیقه و ولیمه در قالب بسته های معیشتی تهیه و به خانواده های نیازمند و آسیب دیدگان از کرونا توزیع نمایند.

چنانچه برای شناسایی و توزیع مشکل دارند کمیته امداد و مراکز نیکوکاری و سپاه پاسداران برای همکاری آمادگی دارند.

کسانی هم که از استطاعت مالی برخوردار نیستند ضمن انجام واجبات و اصلاح ذات البین و رفع کدورتها و راضی کردن افراد متخاصم به دعا، نیایش، تلاوت قرآن و ذکر ختم صلوات در شب و روز نیمه شعبان برای سلامتی منجی عالم بشریت و تعجیل در فرج آن حضرت دعا بنمایند.

به توصیه حضرت آیت الله وحید خراسانی ساعت ۱۱ شب نیمه شعبان خانواده ها در خانه دعای الهی عظم البلا….را بخوانند و یک سوره مبارکه حمد به مادر بزرگوار امام زمان حضرت نرجس خاتون اهداء نمایند.

التماس دعا.
علی روحانی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۶۹
برچسب ها: