مردم سنگ آباد هوشیار باشید / کارگران معدن سنگ تا دیر نشده مسئولین را از خواب بیدار کنند

دسته: اخبار ویژه
۷ دیدگاه
شنبه - ۳۰ فروردین ۱۳۹۹

شنیده شده یه معدن سنگ رو با یک توافق نامه ای یکجا به یک شرکت به نام دالاهو دادن . شرکتی که هنوز کسی نگفته قانونی ایجاد شده یا نه؟ بخدا نگید اصل ۴۴ که دقیقا خلاف اون اصل این واگذاری انجام شده . یکی بیاد بگه اصلا دلیل درست کردن این شرکت و دادن سهام معدن سنگ به اون چیه؟ در زمان چه کسی معدن سنگ رو به دالاهو دادن ؟ نکنه اون شخص مثلا خودی هم باشه!!

نکنه دالاهو رو درست کردن تا یه کارش این باشه که واسمون مدیر پروازی بیارن که منت رو سرمون بذاره و هفته ای یه بار به معدن سنگ سر بزنه با هزینه چند ده میلیونی.

آقای نماینده، آقای امام جمعه، آقای فرماندار، آقای استاندار، آقایون شورای شهر، مسئولین امنیتی و قضایی بافق همگی چشمتون روشن! یکیتون بگه شرکت دالاهو وجاهت قانونی داره یا نه؟ آقایون معدن سنگ رو به سنگ آباد برگردونین. بهشون بگید دست از سر این ته مانده دیگه بردارن .

شنیده شده کار مدیر کنونی معدن سنگ شده جوابگویی به فرستاده های این شرکت دالاهو نام.  اون هم جواب سوالاتی که سنگ آبادیهای خودی واسشون در میارن !

شنیده شده فرستادگان دالاهویی مدیر معدن سنگ رو تحت فشار گذاشتند که مثلا چرا ۲ درصد عمران و آبادانی شهر را پرداخت میکنی ؟ چرا حقوق کارگرها را بالا بردی ؟چرا آقازاده هایی که ما نامه میزنیم رو پست نمیدی ؟چرا چندتا بسته آجیل به مدافعان سلامت دادی ؟ چرا اون مبلغ عیدی رو ندادی ؟چرا وقتی که حتی مدیرعامل هم  نبودی اینکارها تو شرکت شده و چراهای دیگه.
خیال کنم نمیدونن نماینده نامه از دیوان محاسبات داره که ۲ درصد حق سنگ اباده.

حالا بگردید دنبال اونی که از یک طرف به دوستاش دستور میده داد بزنید معدن رو تعطیل کنند تا مریض نشین و از اون طرف میره میشینه تو دالاهو صورتجلسه میکنه که چرا معدن رو این مدیر جدید تعطیل کرده و اینقدر ضرر زده به دالاهو ؟ یکی بهشون بگه این معدن ملک شخصی کسی نیست . یکی بهشون بگه نقش دایه عزیزتر از مادر رو بازی نکنین . آینده سنگ آباد رو فدای منافع آقابالاسرهاتون تو مرکز و خودشیرینی واسه اونا و منافع و کینه توزی خود نکنین . یادتون نره سال ها باید همینجا بیایین و برین .

یه سوالی هم خیلی ذهنمو درگیر کرده چرا هر مدیر بومی برا این معدن سنگ میزارن که طبق میل مرکزنشین ها و خودی های سنگ آباد عمل نکنه باید هر روز اذیت بشه ؟
آقای نماینده که قبل از نمایندگی خوب داد بافق رو می زدی اگر تو تهرون وزیر رو دیدی بهش سال ۹۰ و ۹۳ سنگ آباد رو یاداوری کن . بگو مردم سنگ آباد آتش زیر خاکسترن . این کارای مرکزنشین ها و خودی های سنگ آباد بدجوری رو اعصاب مردم سنگ آباد داره راه میره و آتش رو داغ کرده . خدانکنه کاسه صبرشون لبریز بشه . بگو کاری نکنن تو سال جهش تولید کار تعطیل بشه و جلوی تولید گرفته بشه.

و در اخر مسئولین عزیز بازم میگم چشمتون خیلی روشن.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۸۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۳:۵۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خدا لعنت کنه…..

این …. از زمان دهستانی تا الان چقدر خیانت که نکرده

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۴:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مشکل اصلی بافق نماینده بدون برنامه وبی سیاست وبه دردرفقای خودکردن است

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این دالاهو تو چند سال گذشته کجا بوده و چطور بوجود اومده و اصلا چطور شده که این همه سهام شرکت را صاحب شده و این شرکت که اومده مو را از ماست بکشه سال های گذشته کجا بوده و چطور یهو فیل شون یاد هندوستان کرده و اومدن برای حساب رسی اگر بگن اومدن برای حقوق مدیر و معاون وکارگر… که دروغ میگن چون قبلا هم این اتفاقات از زمان دکتر یار احمدی اوفتاده بود اگر بگن برای دو درصد اومدن اونم که مشخصه و عددی نیستن بخوان این دو درصد را از بافق بگیرن مشخصه که این افراد از جایی خط گرفتن و با غرض و سنگ اندازی در کار مدیر جوان و پاک دست شرکت اومدن و از خداوند متعال برای اونها و همدستانشون میخوام که وجدان و شرف بده و دست از این بازی ها بردارن و بگذارن کار شرکت جلو بره و اینقدر برای مدیران عامل اسبق و فعلی بومی شرکت اعم از دکتر یار احمدی، دکتر رحیمی و مهندس فلاح که لایق و خانواده دار و با اصالت بودن و هستن مزاحمت ایجاد نکنن

Mohsen این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲:۲۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
باعث تعجب که چگونه این نوشتار بدون اسم یا نگارنده داخل سایت گذاشته شده و چگونه این شخص نظرات بی پایه و اساس رو به این راحتی بیان می‌کنه.

مصطفی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اونا یاد گرفتن و میدونن با تعطیلی و اعتصاب آخرش مردم بی پول میشن و بعدش مجبورن بگن چشم و میان سر کار
باید یکبار برای همیشه این مشکل ریشه ای حل بشه
اشکال از اون واگذاری اولبه هستش
الانم طرف میگه مال خودمه به هرکی بخوام واگذار میکنم
انفال قابل واگذاری نیست
… این مسولین که میبینن و ساکتن

سعید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۸:۱۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بدبختی بافقیها اینه فکر میکنن که خودی بهتر کار میکنه برای بافق ..تمام این اتفاقات در زمان مدیر عامل خودی – نماینده خودی و .. اتفاق افتاده حالا واقعا موقعش نشده دیدمان را عوض کنیم تا ادمایی سیاستمدار و با برنامه برای بافق کار کنن

حسین این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۵:۰۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای سعید شما غیر بومی هستی و با حرفها میخواهی عملکرد مثبت مسئولین را زیر سوال ببری و خود وامثال خود را بالا ببری