جوابیه

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه‌شنبه - 2 اردیبهشت 1399
جوابیه

پس از درج خبری با عنوان” در طرح های جدید، شهرداری و اداره منابع طبیعی چه تمهیداتی برای رودخانه قدیمی اندیشیده اند” در سایت خبری تحلیلی "بافق فردا" روابط عمومی شهرداری بافق جوابیه ای به این سایت ارسال کرد که عینا درج می شود.

پس از درج خبری با عنوان” در طرح های جدید، شهرداری و اداره منابع طبیعی چه تمهیداتی برای رودخانه قدیمی اندیشیده اند” در سایت خبری تحلیلی “بافق فردا” روابط عمومی شهرداری بافق جوابیه ای به این سایت ارسال کرد که عینا درج می شود.

با سلام

کانال وسط خیابان شهدا در حین تعریض و اجرای بلوار جدید حفظ شده و در چهار نقطه به وسیله لوله های قطور حاشیه بلوار به کانال زیرزمینی وسط بلوار جهت هدایت روان آبها و سیلابهای احتمالی مرتبط شده است .

ضمنا در طرح مصوب احداث بلوار باقرآباد ، کانال دفع سیلاب و روان آبها به عرض چهار متر طراحی شده و ارتباطی به دو لاین دو طرف بلوار که خاکریزی شده ندارد و این کانال به کانال وسط خیابان شهید تفکری متصل می شود .

از نکات قابل توجه این کانال که روباز و در رفوژ میانی ۷ متری وسط اجرا می شود دو منظوره بودن آن است بگونه ای که در هنگام بارندگی به عنوان مسیر روان آب و در سایر ایام سال به عنوان مسیر دوچرخه سواری بدون ارتباط با وسایل نقلیه تا میدان گردشگری است.

شایان ذکر است: شهرداری نسبت به ساخت محدوده مرتبط به خود ( ۸۰۰ متر ابتدای مسیر) با رعایت عرض مصوب مسیر و عرض رفوژ میانی و کانال دفع سیلاب اقدام کرده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۵۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
شهروند این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 3 اردیبهشت 1399 - 9:22 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
دروغ چرا ، ورودی لوله هایی که از آن نام بردید در زمان زیر سازی مسیری که آماده و آسفالت شد تماما با آسفالت پر کردید و در بارندگی هایی اخیر مشکلاتی برای ساکنین پیش آورده بود .

Mohsen این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج‌شنبه 4 اردیبهشت 1399 - 2:56 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
خیلی راجب این آبهای سطحی و این مسیرهای که درحال ساخت می‌باشد دوستان دقدقه دارن .دوستان این پروژه فاظلاب شهری که شرکت سنگ آهن قرار بوده چند سال پیش تمام کنه و جای سوال داره که چرا اینهمه طول کشیده با وجود اینکه کارفرما شرکته بزرگیه. بهرحال خیلی از این آبهای سطحی رو سیستم فاضلاب جذب می‌کنه مثل شهرهای پر بارش. و مطمئن باشین که اگر طراحی خوبی انجام شده باشه تمام آبهای سطحی رو این سیستم جمع آوری می‌کنه و جای نگرانی ندارد دوستان.