داوطلبان هلال احمر بهاباد قبور شهدای گمنام را گلباران کردند

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
داوطلبان هلال احمر بهاباد قبور شهدای گمنام را گلباران کردند

تعدادی از داوطلبان و اعضای جمعیت هلال احمر بهاباد به مناسبت بزرگداشت هفته این نهاد ( ۱۸ الی ۲۴ اردیبهشت ) امدادرسان امروز( شنبه) قبور مطهر شهدای گمنام این شهرستان را گلباران و عطرافشانی کردند

تعدادی از داوطلبان و اعضای جمعیت هلال احمر بهاباد به مناسبت بزرگداشت هفته این نهاد ( ۱۸ الی ۲۴ اردیبهشت ) امدادرسان امروز( شنبه) قبور مطهر شهدای گمنام این شهرستان را گلباران و عطرافشانی کردند.

رییس جمعیت هلال احمر بهاباد با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: امدادگران و داوطلبان برای رقم زدن جامعه ای عاری از درد و رنج ، سختی ها را به جان می خرند و در دل حوادث همچون صف شکن مصائب به پیش می تازند تا جوامع بشری فارغ از زبان و رنگ و مذهب و ملیت از خدمات آنها بهره مند شوند .

حسن رضاپور بهابادی تصریح کرد: موفقیت های این جمعیت مایه افتخار و مباهات برای شهرستان است که حاصل فعالیت های شبانه روزی داوطلبان است .
وی گفت: با هدف گسترش فرهنگ ایثار ،شهادت و روحیه شهادت طلبی در جامعه و ترویج آن در بین عامه مردم مراسم عطرافشانی قبور شهدا برگزار شد، چرا که آسایش و امنیت امروز این مرز و بوم مرهون برکت خون جوانان شهید است.

به گزارش ایرنا:۳۰۰ داوطلب ۲۰۰ امدادگر و ۳۵۰ نفر هم به عنوان عضو فعال با جمعیت هلال احمر بهاباد همکاری دارند.
شهرستان بهاباد ۱۵۶ شهید و سه شهید گمنام دارد که یکی از شهدا از امدادگران جمعیت هلال احمر است.
انتهای پیام /


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹
برچسب ها: