سفارت مجازی میانمار راه اندازی شد

دسته: اخبار ایران
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۵ آبان ۱۳۹۱

در پی نسل کشی مسلمان مظلوم میانمار
سفارت مجازی میانمار راه اندازی شد
درپی کشتار و اخراج مسلمان از سرزمین مادریشان در میانمار با تایید دولت این کشور ، سفارت مجازی میانمار راه اندازی شد.
درپی نسل کشی در میانمار با تایید دولت این کشور، سفارت مجازی میانماربه آدرس Myanmar-embassy.com راه اندازی شد. این سفارت درصدد است با دفاع ازحقوق شهروندی مسلمانان کشورمیانمار پیام این مردم ستمدیده را به جهانیان برساند.
دربیان هدف از تاسیس سفارت مجازی میانمار در این سایت چنین آمده است:” سفارت مجازی میانمار دریچه ای است برای بیان دردهای مردم این سرزمین کهن ؛ آنان که قرن ها در سرزمین مادری خود زیسته اند و به جرم عقیده و آیین خود یا سرزمینشان قتلگاه آنان گشت و در آتش سورانده شدند یا مجبور به مهاجرت شدند.بنا بر گفته رئیس جمهور این کشورمسلمانانی که قرن ها در سرزمین مادریشان زیسته اند دیگر شهروند آن نمی باشند .
سفارت مجازی میانمار سعی دارد اخبار کشتار مردم ، سوزاندن زنان وکودکان و بی سرزمین کردن مردم این سرزمین را به گوش جهانیان برساند. جنایاتی که به تحریک دولت این کشور و دول غربی انجام می شود . امید است به همت آزادی خواهان جهان و فشار به دولت میانمار این فجایع متوقف شده و مسلمانان درکشورشان با صلح ادامه زندگی دهند.”
علاقه مندان می توانند در جهت حمایت از مردم ستمدیده این کشور مطالب ، گزارشات و طرح های خود را به سفارت مجازی میانمارارسال نمایند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰
برچسب ها: