خروج قطار یزد به مشهد از ریل تکذیب شد

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۲۵ تیر ۱۳۹۹
خروج قطار یزد به مشهد از ریل تکذیب شد

یزد - ایرنا - به دنبال انتشار مطالبی در برخی شبکه‌های اجتماعی و پایگاه‌های خبری مبنی بر خروج قطار مسیر یزد به مشهد از ریل، مدیر روابط عمومی راه آهن استان یزد وقوع هرگونه حادثه‌ای در این زمینه را تکذیب کرد.

یزد – ایرنا – به دنبال انتشار مطالبی در برخی شبکه‌های اجتماعی و پایگاه‌های خبری مبنی بر خروج قطار مسیر یزد به مشهد از ریل، مدیر روابط عمومی راه آهن استان یزد وقوع هرگونه حادثه‌ای در این زمینه را تکذیب کرد.

محمدرضا دهقانی سه‌شنبه شب در تماس تلفنی با ایرنا گفت: انتشار خبری مبنی بر خروج  قطار مسافری یزد به مشهد در ایستگاه مبارکه بافق در برخی از خبرگزاری‌ها و شبکه‌های اجتماعی صحت ندارد و حادثه در این زمینه در محدوده راه آهن استان رخ نداده است.
در مطلبی که عصر امروز در برخی رسانه به نقل از ایرنا در گفت و گو با مدیرکل راه آهن یزد منتشر شده بود، خروج قطار مسیر یزد به مشهد مورد ادعا قرار گرفته بود و این در حالی که چنین خبری از سوی خبرگزاری جمهوری اسلامی منتشر نشده است.
در ۲۶ تیرماه سال ۹۷ حادثه ای برای قطار مسافربری مسیر یزد به مشهد در ایستگاه مبارکه بافق ایجاد و باعث خروج این قطار از خط شده بود که گویا بر اساس یک شیطنت رسانه‌ای این خبر را برخی شبکه‌های اجتماعی بازنشر کرده و برخی پایگاه‌های خبری که از سواد رسانه‌ای کافی برخوردار نبوده‌اند، بدون بررسی صحت و سقم موضوع، این مطلب را بازنشر کرده‌اند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۰۳
برچسب ها: