قربانی با طعم آزادی

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - 8 مرداد 1399
قربانی با طعم آزادی

خانواده مرحومه کربلایی خدیجه کریمی در اقدامی خداپسندانه هزینه نذورات قربانی را برای آزادی زندانیان بافقی جرایم غیرعمد اختصاص دادند.

خانواده مرحومه کربلایی خدیجه کریمی در اقدامی خداپسندانه هزینه نذورات قربانی را برای آزادی زندانیان بافقی جرایم غیرعمد اختصاص دادند.

حسین خاتمی پدر خانواده که حدود چند ماهی است همسر خود را از دست داده در گفتگو با خبرنگار “بافق فردا” گفت: به نیت قربانی برای همسر مرحومم گوساله ای خریداری کردم و آن را پرورش دادم تا بتوانم در روز عید قربان قربانی کنم.

وی افزود:با مشورت و نظر مساعد فرزندان گوساله فروخته شد و مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال به مجمع خیرین شهرستان بافق تحویل تا بتوانند در راستای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد هزینه کنند.

خاتمی ضمن ابراز خرسندی از این اقدام عنوان کرد: امیدوارم دعای خیر و شادی خانواده زندانیان موجب شادی روح مرحومه شود.

در ادامه محمدرضا فرزین مدیر عامل موسسه خیریه مهرآوران با بیان اینکه کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در کنار دیگر نذورات در مراسم عزاداری ایام محرم علاوه بر رهایی زندانیان جرایم غیرعمد بر پیشگیری از وقوع جرایم اثرگذاری قابل قبولی دارد میزان بدهی این ۵ زندانی بافقی که یکی از آنها خانم نیز هست را بیش از یک میلیارد ریال عنوان کرد.

وی افزود: این بدهی با کمک دو نفر دیگر از خیرین و گذشت شاکیان و نیز مشارکت موسسه خیریه بیت الرضا(ع) پرداخت می شود.

فرزین از نیت خیر این خانواده تشکر و ابراز امیدواری کرد این گام های خیر در راستای خشنودی خانواده های نیازمند و رفع مشکلات آنان مثمر ثمر باشد.

IMG-20200729-WA0001IMG-20200729-WA0002IMG-20200729-WA0003IMG-20200729-WA0004


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۰۵
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 8 مرداد 1399 - 8:30 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

کاربسیارپسندیده ای است ولی ای کاش خودخانواده محترم این کارراانجام می دادچراکه این دوستان مجمع ازاین حرکتهااستفاده سیاسی می کنند

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 8 مرداد 1399 - 9:22 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یاعلی موافقم