سرمربی موقت تیم فوتبال سنگ آهن بافق یزد انتخاب شد

دسته: ورزشی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۱۶ آبان ۱۳۹۱
یزد – سرپرست تیم فوتبال سنگ آهن بافق گفت: از سوی هیات مدیره باشگاه ‘ غلامحسین آقاجان ‘ به عنوان سرمربی موقت سنگ آهن بافق یزد انتخاب شد .
‘سیدعلی محمد شریعتی بافقی ‘ روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینكه وی قبلا دستیار فیروز كریمی بوده است، افزود: تمرینان تیم سنگ آهن تا انتخاب سرمربی اصلی توسط ایشان صورت می گیرد .
وی اظهار داشت: ‘احمد حقدادی’ هم به عنوان مربی دروازه بانان در كنار سرمربی موقت نسبت به انجام وظایف محوله و آماده سازی تیم برای ادامه مسابقات تیم سنگ آهن در لیگ آزادگان فعالیت خواهند شد .
سرپرست تیم فوتبال سنگ آهن بافق از آغاز اردوی آمادگی شبانه روزی این تیم در هتل صفائیه یزد خبر داد و خاطرنشان كرد: این اردو با حضور كادر فنی و تمامی بازیكنان تا ظهر پنج شنبه 18آبان در شهر یزد ادامه خواهد داشت .
شریعتی همچنین از برگزاری تمرینات تیم فوتبال سنگ آهن بافق در زمین های شماره یك و دو ورزشگاه شهید نصیری یزد خبر داد .
وی گفت: تیم سنگ آهن بافق برای انجام مسابقه خود در چهارچوب هفته نهم لیگ آزادگان در روز پنج شنبه به مقصد كرمان و شهر رفسنجان حركت می كند .
سرپرست تیم فوتبال سنگ آهن بافق گفت: برای مسابقه در مقابل تیم مس سرچشمه كرمان كه در روز جمعه 19 آبان از ساعت 14:30 در رفسنجان برگزار می شود ، ‘مسعود ابطحی ‘ ، ‘ مرتضی عزیز محمدی ‘ و ‘ مجتبی انصافی بعلت مصدومیت نمی توانند بازی كنند .
شریعتی اظهار امیدواری كرد تا تیم سنگ آهن بافق بتواند در مسابقات آینده با قدرت ظاهر شده و شكست های گذشته را جبران كند .

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
bafgi این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۱ - ۹:۲۹ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فقط میشه بگیم متاسفیم برای این مسئولین سنگ آهن !!
بجای اینکه مدیر عامل محترم به فکر ایجاد صنایع جدید باشه با دستور … به فکر فوتبال و بازی های الکی است تا این مسئولین ! سر گرم باشند و اونها فولاد و بندر خشک را به مهریز منتقل کنند و 320000متر زمین رادر یزد که متعلق به سنگ آهن است از چنگشون در آورند .ای کاشک این پولهای میلیاردی که خرج می کنند یک ریالش هم سهم بچه بافقیه میشد و این همه جوان بیکار بدلیل این بی عدالتیهارو به اعتیاد نمی آوردند مگر ما خودمان در بافق ورزشکار نداریم که در سال منتظر یکدست لباس هستند و ندارند که تهیه کنند و استعدادهای فراونی هم دارند ولی اصلا توجهی به آنها نمی شود . آقای محلوجی تا کی ما بافقیها باید تماشا گر باشیم و با پول خودمان فقط از بوی کباب استفاده کنیم ،آیا دیدن بازی فوتبال اینقدر لذت و اهمیت داره ؟؟!که ما تماشگر باشیم و پولشو این غریبها ببرند فکر کنم شما یا متوجه نیستی یا غریبه ای در آخر از آقایان مدیر عامل و ماشاالله تفکری و سید علی شریعتی میخواهیم این بازیها را تعطیلش کنند و بیشتر از این به جوانان بافقی ظلم نکنند که باید در پیشگاه خداوند جواب بدهند.

soheil این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مگه افشین پیروانی رو انتخاب نکردن تو اخبار ورزشی شبکه 3 گفت