افشين جانشين فيروز در بافق

دسته: ورزشی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - ۱۷ آبان ۱۳۹۱
تیم فوتبال سنگ آهن بافق در گروه اول لیگ آزادگان است و این تیم تا پایان هفته هشتم با کسب هشت امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار داد.

به گزارش فوتبال آنلاين سرمربی سابق پرسپولیس تهران جانشین سرمربی سابق استقلال تهران شد.ماشاءالله تفکری مدیرعامل باشگاه سنگ اهن بافق  اظهار داشت: در پی استعفای فیروز کریمی و لزوم جایگزینی سرمربی برای تیم فوتبال سنگ آهن، مذاکراتی را با چند تن از مربیان داشتیم که افشین پیروانی با بررسی شرایط و امکانات باشگاه و پذیرش شرایط تیم پذیرفت تا به عنوان سرمربی در این تیم حضور داشته باشد.وی ادامه داد: در این مذاکرات، شرایط و توقعات باشگاه و تیم سنگ آهن بافق به صورت کامل به اطلاع افشین پیروانی رسانده شد و وی با دید باز به سنگ آهن می آید.

تفکری با بیان اینکه پیروانی از چهارشنبه در بافق و بر سر تمرینات تیم حضور دارد، گفت: روز جمعه نیز تیم سنگ آهن به مصاف مس سرچشمه خواهد رفت که امیدواریم نتیجه خوبی را کسب کنیم.تفکری اعضای کادر فنی جدید تیم را رضا شاهرودی، سیروس دین محمدی، علیرضا دلیخون و ناصر ابراهیمی اعلام کرد.

وی با اشاره به اینکه سنگ آهن قصد دارد تعدادی بازیکن به تیم اضافه کند، افزود: در نیم فصل پنج بازیکن جدید به ترکیب تیم اضافه خواهیم کرد که بازیکنان بومی نیز در بین آنها خواهند بود.

تفکری بیان داشت: تیم فوتبال سنگ آهن بافق با حضور کادر فنی جدید با قدرت در ادامه مسابقات فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور حضور خواهد یافت.

 تیم فوتبال سنگ آهن بافق در گروه اول لیگ آزادگان است و این تیم تا پایان هفته هشتم با کسب هشت امتیاز در رده نهم جدول رده بندی قرار داد.

رویانیان: امیدوارم روزی پیروانی را در کادر فنی پرسپولیس ببینم
خبرگزاری فارس: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به افشین پیروانی بابت سرمربیگری در تیم سنگ آهن بافق تبریک می‌گویم و امیدوارم روزی او را در کادر فنی پرسپولیس ببینم.
خبرگزاری فارس: رویانیان: امیدوارم روزی پیروانی را در کادر فنی پرسپولیس ببینم
محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با اشاره به انتخاب افشین پیروانی به عنوان سرمربی بافق یزد اظهار داشت: بدون شک وی بازیکن و مربی بزرگ برای باشگاه پرسپولیس بوده و یک سال بی‌دریغ از ما حمایت کرد. تشکر ویژه‌ای از پیروانی بااخلاق و باغیرت دارم و به امید روزی که با پیروانی در پرسپولیس کار کنم برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم روزی او را در کادر فنی پرسپولیس ببینم.
وی افزود: پیروانی از نظر فنی قطعا می‌تواند به تیم خوب یزدی کمک کند. او کاپیتان و افتخار باشگاه پرسپولیس است و قطعا دلش همیشه برای این تیم می‌تپد. امیدوارم در جبهه‌ای که وارد آن شده بتواند با توجه به تفکرات حرفه‌ای و فنی خوب و بالایش به تیم سنگ آهن بافق کمک کند

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۱ - ۲:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در دوران فیروز کریمی در باره گرفتن بازیکنان بومی ودستیارمربی بومی نیز همین قولها در اوایل داده شد که متاسفانه به آن بهایی داده نشد

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۱ - ۱۰:۵۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

کاش مدیر عامل انگیزه خود را از تیمداری بیان میکرد.کاش کمی بفکر اینده علاقه مندان فوتبال بعد از افتادن این تیم میکرد.کاش میگفت چگونه در یک باشگاه با افرادی غیر متخصص و بدون زیرساز میتوان در این سطح تیم داری کرد.کاش میگفت چگونه میشود از پله اول به پله یکی مانده به اخر پرید.با پول بیت المال؟کاش انها که امدند و خوردند و رفتند و انهایی که آمده اند پیام آور فرهنک نیز بودند.