سهمیه شبکه دامپزشکی شهرستان بافق در هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور

دسته: کشاورزی،دامداری و شیلات
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۹

به ‌اطلاع‌ همه متقاضیان‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۹ می‌رساند شبکه دامپزشکی شهرستان بافق بمنظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین داوطلبان واجد شرایط در ۲رشته کارشناس دامپزشکی و کاردان دامپزشکی استخدام میپذیرد.
زمان شروع ثبت نام از ۹۹/۶/۲۰ لغایت ۹۹/۶/۲۹ به نشانی www.sanjesh.orgمی باشد که اطلاعات مربوط به رشته ها و شرایط پذیرش آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی در صفحات ۳۸۶ تا ۳۹۵ دفترچه ذکر گردیده است.
ضمنا شبکه دامپزشکی شهرستان بافق در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین داوطلبان واجد شرایط به صورت امریه خدمت سربازی و نیز طرف قرارداد بخش خصوصی با نظام دامپزشکی استان در ۳ رشته کارشناس بهداشت مواد غذایی با منشا دامی، کارشناس دامپزشکی و کاردان دامپزشکی دعوت به همکاری می نماید.
لذا افراد متقاضی که دارای مدارک تحصیلی مذکور می باشند، حداکثر تا ۱۵ مهرماه سال جاری رزومه خود را به شبکه دامپزشکی شهرستان تحویل نمایند.
متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های شبکه دامپزشکی شهرستان بافق ۱۲-۳۲۴۳۷۳۱۱ تماس حاصل نمایند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲:۴۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

این چه آزمونیه که برای رشته پر طرفدار IT فرمانداری بافق فقط سهمیه ایثارگران می توانند شرکت کنند در حالی که در تمام استان فقط بافق اینطور است.استخدام تامین اجتماعی هم همین طور بود؟واقعا این عدالت است ؟پس برای چی اینهمه درس میخونند؟آموزش و پرورش که دیگه نمیشه بحث کرد در مورد نوع استخدام و ظرفیت ها اینقدر که عجیبه