توصیه فرماندار بافق به والدین و دانش آموزان بافقی/ دروس را تا وضعیت سفید از طریق فضای مجازی دنبال کنید

دسته: اخبار ویژه
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۳ مهر ۱۳۹۹
توصیه فرماندار بافق به والدین و دانش آموزان بافقی/ دروس را تا وضعیت سفید از طریق فضای مجازی دنبال کنید

با توجه به اعلام وضعیت قرمز شهرستان بافق پیرامون ابتلا به ویروس کرونا از سوی معاون فنی شبکه بهداشت و درمان و ابراز نگرانی برخی از والدین در گفتگوی تلفنی که با خبرنگار "بافق فردا" داشتند، بر آن شدیم تا مصاحبه ای با سید مهدی طلایی مقدم فرماندار بافق داشته باشیم.

با توجه به اعلام وضعیت قرمز شهرستان بافق پیرامون ابتلا به ویروس کرونا از سوی معاون فنی شبکه بهداشت و درمان و ابراز نگرانی برخی از والدین در گفتگوی تلفنی که با خبرنگار “بافق فردا” داشتند، بر آن شدیم تا مصاحبه ای با سید مهدی طلایی مقدم فرماندار بافق داشته باشیم.

وی در این گفتگو عنوان کرد: اجباری به حضور دانش آموزان در مدرسه نیست.

طلایی مقدم با بیان اینکه حضور دانش آموزان کاملا اختیاریست خاطر نشان کرد: مدارس می بایست از طریق فضای مجازی هم تدریس را انجام دهند.

فرماندار شهرستان بافق گفت:توصیه می کنم والدین گرامی و دانش آموزان عزیز تا رسیدن به وضعیت سفید از طریق فضای مجازی دروس را پیگیری کنند‌.

وی عنوان کرد:سایر مردم عزیز شهرستان نیز تمام پروتکل های بهداشتی را جدی گرفته و همکاران بهداشت و درمان هم نظارتهای خود را تشدید نمایند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۸۳۰
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمدرسول حسن زاده این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

باتوجه به فرمایشات اقای فرماندار،خواستم بدونم ایا فکری هم برای شهریه مدارس کردن؟مدرسه وکلاسی که مجازی هست فکر نکنم دیگه شهریه کامل بخواد ولی شاهد هستیم که مدارس طلب کل شهریه کردن،این دور از انصاف وجوانمردی هست،عدالت کجاست؟

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای فرماندار بعضی مدارس به خاطر اینکه چند نفری می روند سر کلاس معلم ها کلاس انلاین برای بقیه نمی گذارند!اگر هم بگذارند خیلی کم !چه کسی پاسخگوست!فقط موقع استخدام دنبال امتیاز برای استخدام هستند!