طرح فاضلاب شهری به زودی به بهره برداری خواهد رسید

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۲ آبان ۱۳۹۹
طرح فاضلاب شهری به زودی به بهره برداری خواهد رسید

مدیر عامل شرکت سنگ آهن در کمیته راهبری استان یزد با محوریت گزارش پیشرفت پروژه فاضلاب شهری بافق گفت : با تلاش شبانه روزی نیروهای زحمت کش شرکت ،ناحیه ب شبکه فاضلاب در حال اتمام است و فروش 6000 انشعاب در این ناحیه توسط اداره آب و فاضلاب در حال انجام می باشد.

مدیر عامل شرکت سنگ آهن در کمیته راهبری استان یزد با محوریت گزارش پیشرفت پروژه فاضلاب شهری بافق گفت : با تلاش شبانه روزی نیروهای زحمت کش شرکت ،ناحیه ب شبکه فاضلاب در حال اتمام است و فروش ۶۰۰۰ انشعاب در این ناحیه توسط اداره آب و فاضلاب در حال انجام می باشد

به گزارش مرکز اطلاع رسانی شرکت: مدیر عامل شرکت سنگ آهن در کمیته راهبری استان یزد با محوریت گزارش پیشرفت پروژه فاضلاب شهری بافق گفت : با تلاش شبانه روزی نیروهای زحمت کش شرکت ،ناحیه  ب  شبکه فاضلاب در حال اتمام است و فروش ۶۰۰۰ انشعاب در این ناحیه توسط اداره آب و فاضلاب در حال انجام می باشد.

رضا فلاح مبارکه  افزود : ناحیه  ب  شامل شهرکهای زیتون، مناجات فاز ۱و۲، امام حسین، موحدین، چهارده معصوم، ضلع شمالی خیابان شهید تفکر ی. شهرک امام علی، عدالت، امام رضا، ضلع شمالی خیابان شهدا می باشد که به یاری خداوند در ۲۲ بهمن سال جاری افتتاح و به بهره برداری  خواهد رسید.

در این نشست که مدیر کل آب و فاضلاب استان ، معاون برنامه ریزی ، معاون آب اداره کل استان و مسئولین مربوطه شهرستان حضور داشتند ، نادر محمد باقری مدیر طرح شبکه و تصفیه فاضلاب شهری بافق با تشکر از مدیر عامل برای همراهی و مساعدت در انجام این پروژه گفت : با موافقت آقای فلاح مدیر عامل شرکت ، شهروندان عزیزی که زودتر اقدام به خرید انشعاب نمایند از امتیازات ویژه ای برخوردار خواهند شد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۶
برچسب ها: