آزاد سازی و رفع تصرف اراضی ملی و دولتی در روستاهای گزستان و هریسک

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
دوشنبه - ۱۹ آبان ۱۳۹۹
آزاد سازی و رفع تصرف اراضی ملی و دولتی در روستاهای گزستان و هریسک

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق از آزاد سازی و رفع تصرف نزدیک به ۱۰ هکتار از اراضی دولتی متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستاهای گزستان و هریسک خبر داد

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق از آزاد سازی و رفع تصرف نزدیک به ۱۰ هکتار از اراضی دولتی متعلق به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستاهای گزستان و هریسک خبر داد.

علیرضا طالعی در گفتگویی تلفنی با خبرنگار” بافق فردا “گفت پیرو مصوبات جلسه ۹۹/۰۶/۲۰کمیته حفاظت از اراضی که با حضور دادستان محترم و دیگر اعضا در روستای گزستان برگزار گردید مقرر شد ضمن اطلاع‌رسانی در سطح روستاهای بخش مرکزی به کلیه افرادی که علیرغم تذکرات و اخطارهای داده شده هیچ گونه اقدامی در جهت رفع تصرف اراضی دولتی و ملی ننموده‌اند ، با هماهنگی دادستان نسبت به جمع آوری مصالح و آزادسازی اراضی اقدام گردد .

IMG-20201109-WA0258
وی افزود: صبح امروز با حضور یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بافق، شرکت تعاونی دهیاری های بخش مرکزی و همچنین فرماندهی پاسگاه انتظامی کوشک نسبت به آزادسازی مرحله اول اراضی تصرفی اقدام شد. و در آینده نزدیک ، دیگر تصرفات غیر مجاز در اراضی ملی و همچنین اراضی دولتی متعلق به این بنیاد در سطح روستاهای بخش مرکزی نیز که بدون مجوز نسبت به تصرف زمین و همچنین ساخت و ساز غیر مجاز نموده‌اند اقدام خواهد شد و مسئولیت هرگونه عواقب آن بر عهده متصرفین می باشد.

طالعی در پایان ضمن تشکر مجدد از کلیه اعضای شورای اسلامی و دهیاران روستاهای بخش مرکزی که جهت توسعه و پیشرفت روستاها تلاش می‌کنند تصریح کرد:تمامی روستاییان واجد الشرایط که ساکن دایم در روستا و فاقد منزل مسکونی باشند و تا کنون نیز از هیچکدام از تسهیلات بنیاد مسکن جهت امر مسکن استفاده ننموده باشند می‌توانند در صورت داشتن شرایط بااخذ معرفی نامه از شورای اسلامی روستا و با مراجعه به بنیاد شهرستان و تکمیل پرونده برابر ضوابط نسبت به اخذ واگذاری زمین مسکونی اقدام نمایند.

IMG-20201109-WA0260IMG-20201109-WA0259


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۲۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا دست بنیاد مسکن درد نکند چون یه عده با زور گویی اقدام به تصرف چندین زمین در روستا می کنند و سپس با قیمتهای خیلی گزاف به فروش می رسانند . اگررفع تصرفات اراضی ملی ادامه داشته باشد کاری بسیار پسندیده است .

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۸:۲۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فعلا که تصویری از تخریب نیست انشاا… که تخریبی صورت گرفته باشه نه فقط خبر تخریب

حمید خالقدادی هسریکی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۴:۲۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

خیلی خوبه باید تخریب شود