گلایه کارگران فضای سبز و پاسخ شهردار بافق

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
سه شنبه - ۲۰ آبان ۱۳۹۹
گلایه کارگران فضای سبز و پاسخ شهردار بافق

ظهر امروز تعدادی از کارگران فضای سبز شهرداری بافق در گفتگویی تلفنی با خبرنگار" بافق فردا"از عدم تغییر ساعات کاری و لغو مرخصی در این روزهای کرونا گلایه کردند.

ظهر امروز تعدادی از کارگران فضای سبز شهرداری بافق در گفتگویی تلفنی با خبرنگار” بافق فردا”از عدم تغییر ساعات کاری و لغو مرخصی در این روزهای کرونا گلایه کردند.

یکی از آنان در این خصوص گفت:شهردار درب شهرداری را بسته و کارکنان آن بصورت دور کاری فعالیت خود را انجام می دهند این در حالی است کارگران فضای سبز هر روز از ساعت ۷ صبح تا ۲ بعدازظهر باید سر کار حاضر شوند.

این‌کارگر با بیان اینکه مگر خون کارکنان شهرداری از ما رنگین تر است عنوان کرد: قانون دورکاری و کاهش کار برای ما فقط دو روز اجرا شد و بعد از آن طبق روال گذشته کار ادامه یافته است.

وی با اشاره اینکه اگر شهردار بافق نمونه است به دلیل تلاش های کارگران شهرداری است خاطر نشان کرد: حقوق و دستمزدمان نیز به صورت منظم پرداخت نمی شود.

در ادامه خبرنگار ” بافق فردا” گفتگویی تلفنی با شهردار در این خصوص انجام داد که وی گفت: تابع دستورات ستادهای ملی و استانی کرونا هستیم.

سید علی نوروززاده افزود: مصوبه ستاد کرونا پیرامون ادارات، بانک ها و مکان هایی است که با ارباب رجوع ارتباط دارند می باشد.

وی ادامه داد: دو روز، ساعت کاری کارگران فضای سبز با مسوولیت بنده کاهش یافت اما پس از استعلام روال کاری به حالت قبل بازگشت.

شهردار بافق همچنین در پاسخ به اینکه چرا این قانون و دورکاری برای کارکنان اجرا شده و درب شهرداری بسته است اما درباره کارگران انجام نمی شود تصریح کرد: کارکنان در فضای بسته هستند و فعالیت خود را در منزل انجام می دهند این به گونه ای نیست که تصور شود کارمند شهرداری به مسافرت رفته یا وظیفه خود را انجام نمی دهد.

نوروززاده در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به اینکه آیا حقوق و دستمزد کارگران فضای سبز به موقع پرداخت می شود یادآور شد: بهتر از تمام جاهای کشور پرداخت می شود.

شهردار بافق همچنین در پاسخ به این سوال که آیا ضدعفونی معابر ایستگاههای اتوبوس و..‌ انجام می شود بیان کرد:به طور مستمر.

شهردار بافق در پایان از شهروندان خواست تا به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا دورهمی های خانوادگی را تا رسیدن به وضعیت سفید قطع کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۶۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۹:۱۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

شهردار خدا وکیلی اخرین ضدعفونی که انجام دادید کی بوده ؟ کارگران فضای سبز جز کدوم صنف قرار میگیرند ؟ مگه کارگرها انسان نیستند ؟ در خطر نیستند ؟ در تماس با یکدیگر نیستند؟ فقط شما کارمندها ادم هستید!!!

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

شهر دار بافق
به کارمندان شهر داری بگید بیان فضای بیرون شهرداری و تو محوطه کارکنند ،میتونند ؟
این کاگران چون شرکتی هستن و پیمانکار ،قدرتی ندارن و حرفشون به جایی نمیرسه؟
بگید صباغیان اگر بود چیکار میکرد؟