اعلام اسامی برگزیدگان نخستین جشنواره ادبی هنری وحشی بافقی

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۴ آذر ۱۳۹۹
اعلام اسامی برگزیدگان نخستین جشنواره ادبی هنری وحشی بافقی

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق حسین ارجمند با اشاره به اهداف نخستین جشنواره ادبی هنری وحشی بافقی ابراز داشت هدف اصلی جشنواره زدودن غبار فراموشی از چهره کمال الدین وحشی بافقی شاعروارسته ایران زمین بود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق حسین ارجمند با اشاره به اهداف نخستین جشنواره ادبی هنری وحشی بافقی ابراز داشت هدف اصلی جشنواره زدودن غبار فراموشی از چهره کمال الدین وحشی بافقی شاعروارسته ایران زمین بود.

وی افزوداین جشنواره در دو رشته شعر و خوشنویسی به صورت استانی برگزار گردید که رشته شعر با موضوع آزاد و رشته خوشنویسی با موضوع کتابت اشعار وحشی بافقی شاعر پرآوازه سده دهم هجری بود.
دبیر نخستین جشنواره ادبی وحشی بافقی با اشاره به استقبال خوب هنرمندان بیان کرد که ۱۸۰ اثر در دو رشته شعر و خوشنویسی به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که توسط هیئت داوران مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.
وی افزود قرار بود مراسم تجلیل از برگزیدگان ۱۸ مهر ماه مصادف با روز بزرگداشت وحشی بافقی برگزار شود که به دلیل محدودیت های کرونا به تعویق افتاد تادر فرصت مناسب طی مراسمی از برگزیدگان تجلیل به عمل آید ولی فعلا با توجه به شرایط موجودبرگزاری مراسم تاپایان سال محتمل به نظر نمی رسد وبه همین دلیل دبیرخانه جشنواره مقررکرد بدون برگزاری مراسم اسامی برگزیدگان اعلام و جوایز در اختیار آن ها قرار گیرد.
وی ادامه داد امیدواریم سال آینده با بهتر شدن شرایط بتوانیم دومین جشنواره وحشی بافقی را به صورت ملی برگزار کنیم.
رئیس اداره ارشاد ضمن تشکر از همراهی و استقبال تمامی هنرمندانی که در این جشنواره شرکت کردند از هیئت داوران نخستین جشنواره وحشی بافقی وهم چنین روابط عمومی شرکت سنگ آهن صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.
لازم به ذکر است داوران رشته شعر آقایان دکتر غلامرضا محمدی, دکتر سید محمود الهام بخش و کاظم کریمزاده بافقی و رشته خوشنویسی استادولی رهبریزدی و سید امین رضوی بودند.

اسامی برگزیدگان نخستین جشنواره ادبی هنری وحشی بافقی

الف:رشته خوشنویسی(نستعلیق)
نفراول:عبدالوهاب معنوی از شهر یزد
نفردوم:علیرضابیگی فیروز آبادی از شهرستان میبد
نفرسوم:محدثه دهقانی از شهرستان بافق

ب:رشته خوشنویسی (شکسته نستعلیق)
نفراول:حبیب موحد از شهریزد
نفردوم:مهدی پاکاری از شهرستان بافق
نفرسوم:جوادیوسفی از شهرستان اردکان

ج:رشته شعر با موضوع آزاد
نفر اول:سکینه سلمانی نژاد از شهرستان ابرکوه
نفر دوم:طوبی زارع از شهر یزد
نفرسوم:طیبه سلمانی نژاد از شهرستان ابرکوه


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۲۳
برچسب ها: