اعلام برنامه های برزگداشت دهه بصیرت در شهرستان بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
سه شنبه - ۹ دی ۱۳۹۹
اعلام برنامه های برزگداشت دهه بصیرت در شهرستان بافق

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق مهمترین برنامه‌های بزرگداشت ایام الله دهه بصیرت و میثاق با ولایت را در بافق اعلام کرد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق مهمترین برنامه‌های بزرگداشت ایام الله دهه بصیرت و میثاق با ولایت را در بافق اعلام کرد.

سید علیرضا سلیمانی بافقی با اشاره به برنامه‌های دهه بصیرت و میثاق با ولایت اظهار داشت: ۹ الی ۱۹ دی ماه به عنوان دهه بصیرت و میثاق با ولایت نام‌گذاری‌شده است که آغازین روز این دهه بسیار برای انقلاب اسلامی مهم است و چرایی پیدایش این روز را باید در سابقه فتنه‌گری دشمنان علیه جمهوری اسلامی و مردم و تلاش‌هایی که برای تضعیف نظام جمهوری اسلامی انجام دادند و همچنین سابقه حضور مردم برای دفع فتنه‌ها جست و جو کرد.

وی با اشاره به گرامیداشت سالروز شهادت حضرت زهرا (س) و ایام فاطمیه گفت :دهه بصیرت با توجه به سالروز حماسه ۹دی،سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و اربعین شهادت دکتر فخری‌زاده و سالگرد حمله به پایگاه آمریکایی عین الاسد وقیام ۱۹دی مردم قم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و لازم است تا با شکوه هر چه بیشتر بویژه در فضای مجازی و در سطح شهرستان برگزار شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق گفت :شعار محوری این دهه «بصیرت فاطمیه، ولایت‌مداری و مقاومت علوی» است و برنامه‌های مختلف نمادین در سطح شهرستان با توجه به شیوع کرونا بیشتر در سطح فضای مجازی برگزار می‌شود.

رئیس ستاد دهه بصیرت شهرستان بافق افزود : نشست های بصیرت افزایی و روشنگری با محوریت این ایام ، سخنرانی روحانیون در مساجد در هنگام اقامه نماز جماعت ،مسابقه کتاب خوانی و پیامکی ،استفاده از فضای مجازی در جهت تبیین برنامه و گرامیداشت این ایام و تبلیغات محیطی درسطح شهر وادارات،تهیه کلیپ وانتشار مقاله جهت تبیین این ایام از جمله برنامه هایی میباشد که در سطح شهرستان برگزار میگردد.

وی تشریح کرد:ایام الله ۹ دی نتیجه بیداری امت اسلامی در جهت تدوام و حفظ شعار انقلاب اسلامی است که این روز به عنوان حماسه ماندگار و روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری گردیده است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۹
برچسب ها: