نصب بنر هشدار دهنده جهت حفظ و حراست از اراضی انفال در میدان شهداء‌ شهرستان بافق و روستای بساب

دسته: محیط زیست، منابع طبیعی، گردشگری
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۵ بهمن ۱۳۹۹

۳۷۸۹۶۵۶e-d560-4669-a375-7398707ced3a
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق از نصب بنر حفاظتی و هشدار دهنده در میدان شهداء‌ شهرستان بافق و روستای بساب جهت جلوگیری از تخریب و تصرف اراضی ملی و نقل و انتقال و ساخت و ساز در اراضی تحت مالکیت دولت بدون مجوز قانونی خبر داد.
کمال کریمی تصریح کرد: با توجه به اهمیت اطلاع رسانی و همچنین با هدف ارتقاء سطح آگاهی عمومی جامعه نسبت به مالکیت اراضی، جلب مشارکت آنان در امور حفاظت و صیانت از عرصه و اعیان آن، حفظ حقوق بیت المال و انفال و پیگرد قانونی تخریب و تصرف اراضی منابع ملی، بنر هشدار دهنده در میدان شهداء‌ شهرستان بافق و روستای بساب نصب گردید.
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق با اشاره به قوانین موجود راجع به تجاوز و تخریب اراضی ملی نیز خاطر نشان کرد: متن بنر از لحاظ حقوقی، اخطار کتبی محسوب و متعاقب تصرف و تخریب عرصه و اعیان آن، از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود.
متن این بنر بدین شرح است:
به اطلاع همشهریان عزیز می رساند:
برابر با دستور دادستان محترم
هر گونه دخل و تصرف، ساخت و ساز، نقل و انتقال اراضی دولتی و حریم و بستر رودخانه ممنوع بوده و متصرفین تا تاریخ ۲۰/۱۱/۹۹ نسبت به تعیین تکلیف اراضی یاد شده به اداره منابع طبیعی شهرستان مراجعه نمایند، بعد از تاریخ فوق الذکر کلیه خدمات از قبیل آب، برق، گاز قطع و مراحل تخریب ساخت و سازها از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بافق
اداره منابع آب بافق و بهاباد


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳۳
برچسب ها: