خطر بیخ گوش شرکت سنگ آهن مرکزی بافق

دسته: اخبار ویژه
۴ دیدگاه
سه شنبه - ۱۴ بهمن ۱۳۹۹

دهه مبارکه فجر است و لزوم گرامیداشت حماسه پیروزی انقلاب بر همه محرز و مسلم است حماسه ای که ملتی خون جوانان بسیاری را تقدیم کرد تا بر ظلم و بی عدالتی غلبه کند و طومار شوالیه‌های تاریک تاریخ را درهم پیچید ولی…
افسوس دوباره تاریخ ظلم و بی عدالتی برای شهر من بافق و فرزندانش در حال تکرار شدن است.
آری در ایام دهه فجر امسال گویا نقشه شوم و جدیدی برای آینده فرزندان بافق کشیده‌اند تا در روزهای پایان سال اجرایی کنند.

شنیدها از آن حکایت دارد که چشم طمعکارانی که هنوز به تعهدات خود وفا نکردند و از سهام شرکت سنگ آهن مرکزی بافق اعتبار گرفتند اکنون با وقاحت تمام دنبال ثروتهای باد آورده بورسی این مرز و بوم هستند.

از قرار مسموع با اقدامات اجرایی در تغییر اساسنامه و تنظیم صورتجلسات فرمایشی و آنچنانی و توسل به حربه های گوناگون در تصمیمات مخرب، عجولانه و بعضا غیر قانونی برای انتقال مراودات مالی و تجاری شرکت سنگ آهن مرکزی، بعد از بیش از ۵۰ سال به مرکز (تهران) نقشه ها دارند تا به آسانی بتوانند آن طور که خودشان می‌خواهند دخل و تصرف کنند و تعهدات را خنثی کنند.

به نظر می رسد در صورتجلسه تنظیمی حق امضای معاونت مالی شرکت و قائم مقام را سلب شده و صرفاً جای امضای تمام اسناد مالی را منحصر به اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل کرده‌اند که هیچ، تعهد حضور دو نفر بومی شهرستان عضو هئیت مدیره شرکت سنگ آهن مرکزی ایران چه می شود پیشکش برخی مسئولان مصلحت اندیش؟

تعهدات صندوق بازنشستگی در صورتجلسه ۹/۶/۹۳ و ابلاغیه شانزده بندی وزیر رفاه در اساسنامه جدید شرکت سهامی عام شرکت ،تحت عنوان امید نامه در کجا قرار دارد؟

اصلا آیا امید نامه وسیله ای برای سرگرمی مردم و مسئولان بافق نیست که چند ماهی است درگیر آن هستند و آیا با اساسنامه جدید عام در تناقض نیست؟

آیا تلاش برخی اعضای هیئت مدیره فعلی با خواب غفلت بعضی مسئولین شهرستان دچار سرگرمی تحت عنوان امید نامه و عرضه سهام شرکت سنگ آهن مرکزی به بازار بورس بهانه‌ای برای غارت بیشتر پولهای باد آورده بورسی و کلاه گشادی بر سر کارگران زحمتکش شرکت و مردمان مظلوم خطه کویری نیست؟

ما منتظریم که مسئولان شهرمان بگویند به بورس رفتن سهام شرکت سنگ آهن مرکزی به چه قیمتی؟؟؟؟

جناب نماینده چرا در مجلس به این بی عدالتی ها فریاد نمی کشید؟

جناب استاندار شما دقیقا چه نظری دارید؟
امام جمعه محترم واکنش شما در این زمینه چه خواهد بود؟

جناب فرماندار که مسئول اجرای صورتجلسه هستید، آیا در خواب غفلتید؟

جناب رئیس شوای اسلامی شهر مگر قول شفافسازی دالاهو را ندادید؟

جناب رئیس شورای شهرستان شما را چه شده است نظرتان راجع به امید نامه فرمایشی بدون تصویب در مجامع صندوق و شرکت سنگ آهن مرکزی و هیئت مدیره صندوق و شرکت سنگ آهن مرکزی چیست؟

دیگر اعضای محترم شورای اسلامی شهر بافق آیا شما هم در خواب غفلتید؟ چرا در مجمع اساسنامه خاص شد: عام بدون امید نامه؟

جناب مدیر عامل بومی شرکت سنگ آهن مرکزی آیا در تنگای فشار مافیای اداری و رانتی در مراودات مالی و تجاری هئیت مدیره احساس خفگی نمی کنید؟

کاش دست اندرکاران و خود به خواب زدگان شهرم چاره‌ای بیاندیشند تا خدایی نکرده با ..❌.. و خشم جوانان بافقی تاریخ اردیبهشت ۹۰ و … تکرار نشود.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۹۸۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چه اشکالی داره
این اتفاق به نفع بافق و بافقی و در صورت عملی شدن این تصمیم بافق آباد خواهد شد

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

دم همه مسوولین بافق گرم ، ریه کارگران بدبخت ته استخراج خراب بشه موقع بازنشستگی همه دنبال دوا و دکتر
اینم از وجدان کاری مسوولین ، حق الناس چه میشه ؟

افتخاری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۶:۵۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

احسنت به قلم زیبایتان

محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۷:۰۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

از سلطان سنجر سلجوقی پرسیدن دلیل شکستد چی بود او گفت : مردان کوچک را به کارهای بزرگ ومردان بزرگ را به کارهای کوچک گماردم
حالا دوست عزیز تواین وضعیت گرونی زیاد حرص نزن جناب اقای صباغییان واقای مدیر عامل سنگ آهن خودشون میدونن دارن چه کارمیکنن منو شما نمی فهمیم از کجا خبرداری که همه اینها نون قرضی نیست ؟ پس بخودی به خودت حرص نده واز این مسئول وانون مسئول هم نپرس !!!