برپایی نمایشگاه نقاشی گروهی” رویش” در گالری هنرهای زیبا شهرستان بافق

دسته: عمومی
یک دیدگاه
دوشنبه - ۴ اسفند ۱۳۹۹
برپایی نمایشگاه نقاشی گروهی” رویش” در گالری هنرهای زیبا شهرستان بافق

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق نمایشگاه نقاشی گروهی با عنوان "رویش" از 2 اسفند به مدت دو هفته در گالری هنرهای زیبا آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بافق نمایشگاه نقاشی گروهی با عنوان “رویش” از ۲ اسفند به مدت دو هفته در گالری هنرهای زیبا آغاز به کار کرد.

حسین ارجمند رئیس اداره ارشاد ضمن اشاره به اهمیت برپایی این نمایشگاه ها ابراز داشت مهم‌ترین نیاز هنرمندان فراهم شدن شرایطی برای ارائه وفروش آثارشان است و امیدواریم با حمایت بقیه مسؤولان شهرستان در این بخش موفق‌تر از پیش عمل شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: حمایت از هنرمندان بومی به واسطه تولید آثار ارزشمند بومی و محلی از مسائل مهمی است که با قوت دنبال می‌شود تا از این طریق بتوان نشاط و پویایی فرهنگی را در جامعه ایجاد کردو با زبان هنر، داشته‌های فرهنگی و هنری خود را به معرض نمایش قرار دهیم.

علیرضا یاراحمدی مسئول گالری هنرهای زیبا با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در شهرستان ابراز داشت خوشبختانه از هنرهای تجسمی در شهرستان بافق استقبال می شود و هنرجویان برای یادگیری تکنیک های نقاشی ابراز علاقه می کنند ودر راستای دیده شدن آثار هنرمندان تصمیم گرفته شد نمایشگاه نقاشی گروهی باعنوان “رویش” برگزار شود.

وی افزود در این نمایشگاه ۵۶ اثر از ۲۴ هنرمند به نمایش در آمده است که عمدتا با تکنیک رنگ روغن و با سبک رئالیسم یا واقع گرایی می باشد
لازم به ذکر است این نمایشگاه از دوم اسفند به مدت ۲ هفته در گالری هنرهای زیبا واقع در بلوار امام خمینی فرعی ۱۹برپا می باشد و بازدید از نمایشگاه با رعایت پروتکل های بهداشتی از ساعت ۱۶ تا ۲۰ برای عموم علاقه مندان آزاد است.

IMG-20210221-WA0146

IMG-20210221-WA0142

IMG-20210221-WA0140

IMG-20210221-WA0130

IMG-20210221-WA0129

IMG-20210221-WA0128


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۵۳
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱:۳۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

حمیدرضا یا علیرضا؟