حمایت همه جانبه از ورزشکاران لازمه رشد و توسعه ورزش بافق

دسته: ورزشی
۲ دیدگاه
چهارشنبه - 12 خرداد 1400
حمایت همه جانبه از ورزشکاران لازمه رشد و توسعه ورزش بافق

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق گفت: حمایت همه جانبه از ورزشکاران موجب رشد و توسعه ورزش خواهد بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق گفت: حمایت همه جانبه از ورزشکاران موجب رشد و توسعه ورزش خواهد بود.

سمیه ایزدیان در نشست مشترک با مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق ضمن تبریک انتصاب وی یکی از مهم ترین راهکار های رفع مشکلات و معضلات اجتماعی را حمایت همه جانبه از ورزشکاران و توسعه زیرساخت های ورزشی عنوان کرد.

وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا و متوقف شدن فعالیت های ورزشی بیان کرد: سعی کردیم در این زمان به تامین و ساماندهی زیر ساخت های ضروری ورزش شهرستان بپردازیم.

ایزدیان با اشاره به ساماندهی سالن های ورزشی کوثر، ایثار و شهدای گمنام و همچنین تعویض کفپوش این سالن ها تصریح کرد: عملیات اجرایی چمن مصنوعی ورزشگاه تختی رو به پایان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بافق با تقدیر از همکاری های فرمانداری، شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق به تشکیل خانه جوان به منظور سامان دهی سمن های مردم نهاد اشاره کرد و گفت: این خانه واقع در محل دفتر سابق نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی است که نیاز به تجهیز دارد.

ایزدیان گریزی به سمن های جوان و مردم نهاد زد و عنوان کرد: فعال ترین سمن جوان زیر نظر اداره با حضور ۴ جوان منتخب اداره می شود که حکم آنان نیز از سوی فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی به مدت یکسال به عنوان عضو ثابت جلسات اعطا شده است.

او همچنین بیان کرد:این سمن متشکل از جوانان ۱۸ تا ۲۵ سال (مجتبی فتاحی، صالح تفکری، پریسا رجبی و سارا فلاح ) است.

ایزدیان در ادامه تجهیز سالن شمشیربازی را نیز خواستار شد و ابراز امیدواری کرد: هیات مدیره جدید با وجود مدیر عامل جوان بتواند در راستای توسعه ورزش شهرستان گامهای استوارتری بردارد.

در ادامه این نشست مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق از راه اندازی جاده سلامت برای پیاده روی خانواده های بافقی خبر داد و گفت: بزودی تصمیمات قطعی در این رابطه گرفته خواهد شد که لازمه آن جداسازی مسیر تردد اسب ها از این محل است.

منصوریان افزود: در حال حاضر اصطبل نگه داری اسب ها در جوار این جاده است که به منظور رفع مشکلات عابران لازم است تا محل تردد تغییر پیدا کند.

وی همچنین در خصوص راه اندازی پیست دوچرخه سواری بانوان که یکی از خواسته های اداره ورزش و جوانان شهرستان بود توضیحاتی ارائه داد و گفت: بهتر است برای تایید جانمایی امام جمعه و دادستان از محل بازدید داشته باشند.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق در ادامه هدف خود را ارتقاء سلامت جامعه با تامین زیرساخت های ورزشی عنوان کرد و افزود:باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق به منظور ساماندهی و رفع مشکلات هیات ها قول خواهد داد تا مسائل آنان را از طریق اداره ورزش و جوانان پیگیری نموده و از همان طریق نیز مساعدت های مالی را انجام دهد.

IMG_20210602_152046_053


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۷۹
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 خرداد 1400 - 3:35 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام .فکر نکنم ورزشی در بافق بیشتر از تنیس روی میز مظلوم واقع شده باشد علیرغم اینکه بازیکنان اکثریت سنین وارد این ورزش شده اند ، هیچ پیشرفتی تا کنون نداشته اند، لذا از مدیر محترم درخواست میکنیم این ورزش را نیز مورد لطف خود قرار دهند

ورزشکار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه 12 خرداد 1400 - 3:56 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام امیدوارم مثل دفع های قبل شعارنباشه .