حجت‌الاسلام سلیمانی:مردم با حضور در انتخابات بار دیگر ایران را در دنیا سربلند می‌کنند

دسته: دانشگاه
بدون دیدگاه
چهارشنبه - ۱۹ خرداد ۱۴۰۰

رئیس حوزه‌های علمیه شهرستان بافق عنوان کرد: برای اینکه در سطح جهانی همچون گذشته سربلند باشیم حضور در انتخابات ضروری است و مردم بار دیگر این موضوع را ثابت می‌کنند.
نشست بصیرت‌افزایی و روشنگری با حضور اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بافق در سالن خواجه نصیرالدین طوسی این دانشگاه برگزار شد.

امام جمعه سابق بافق در این نشست با بیان خاطراتی از دوران مبارزات انقلابی خود، تأیید خدا، وحدت کلمه و رهبری امام خمینی‌(ره) را از دلایل پیروزی ملت ایران بر رژیم ستمشاهی عنوان کرد.

حجت‌الاسلام سیدجواد سلیمانی با بیان جو خفقان حاکم شده بر کشور بعد از قیام ۱۵ خرداد و به خاک و خون کشیده شدن ۱۵ هزار نفر از مردم تهران گفت: پس از حادثه ۱۵ خرداد فعالیت‌های انقلابیون بیشتر به‌صورت پنهانی انجام می‌شد تا اینکه در سال ۱۳۵۷ این تلاش‌ها موجب سرنگونی رژیم شاهنشاهی و برقراری جمهوری اسلامی شد.

رئیس حوزه‌های علمیه شهرستان بافق در بخش دیگری از سخنان خود با دعوت از مردم برای حضور پرشور در انتخابات ۲۸ خرداد خاطرنشان کرد: برای اینکه در سطح جهانی همچون گذشته سربلند باشیم حضور در انتخابات ضروری است و مردم بار دیگر این موضوع را ثابت می‌کنند.

نشست بصیرت‌افزایی و روشنگری با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بافق برگزار شد.

IMG_1288

IMG_1285

IMG_1302

IMG_1293


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۶۳
برچسب ها: