نتایج سومین دوره مسابقات حفظ تلفنی قرآن کریم

دسته: فرهنگی، هنری، مذهبی
بدون دیدگاه
دوشنبه - 25 اکتبر 2021

۳۵۲۰۵۰ee-eb0d-4cbe-abee-9f86102d4e83

نتایج سومین دوره مسابقات حفظ تلفنی قرآن کریم اعلام شد.

سید محمد باقی زاده مدیر فرهنگی آستان مقدس امامزاده عبدالله علیه السلام شهرستان بافق با اعلام اینکه در سومین دوره از مسابقات حفظ تلفنی قرآن کریم بیش از ۳۰۰ نفر از علاقمندان شرکت کردند گفت:
این مسابقه را ۸ نفر از داوران قرآنی بافق و در ۲ روز داوری کردند.

باقی زاده ضمن تقدیر از داوران و عوامل اجرای این دوره از مسابقات ، از روابط عمومی و مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی بافق که در تهیه جوائز و هر چه بهتر برگزار شدن این فعالیت قرآنی با مرکز افق آستان مقدس امامزاده عبدالله علیه السلام همکاری کردند، تشکر کرد.

لازم به ذکر است زمان و نحوه تحویل جوائز به برندگان این دوره از مسابقات از طریق رسانه های شهرستان اطلاع رسانی خواهد شد.

ممتازین سومین دوره مسابقات حفظ تلفنی  آستان مقدس امامزاده عبدالله با همکاری شرکت سنگ آهن  (برادران)مهر ۱۴۰۰
نام و نام خانوادگی سن رتبه تلفن
محمد حسین فتوحی ۳ اول ۰۹۱۳—۰۸۱۰
محمد فاضل توکلی ۳ دوم ۰۹۹۱—۹۲۴۰
علیرضا فتوحی ۴ اول ۰۹۱۳—۹۷۳۴
سید جواد میرسلیمانی ۵ اول ۰۹۱۳—۷۱۲۰
محمد پارسا خواجه ای ۵ دوم ۰۹۱۳—۵۹۴۱
امیر ارسلان بهرامیان ۵ سوم ۰۹۹۴—۰۵۳۹
مهزیار رایگان ۵ سوم ۰۹۱۶—۳۳۱۰
امیرحسین دهقانزاده ۵ سوم ۰۹۱۳—۶۰۵۵
محمد حسین آدمی ۵ سوم ۰۹۱۰—۲۲۷۰
امیرمحمد رحیمی ۶ اول ۰۹۱۰—۳۶۴۹
حسین جعفری ۶ دوم ۰۹۱۳—۵۶۷۵
محمد طاها حسینی دخت ۸ اول ۰۹۱۳—۰۲۸۳
علی رضایی ۹ اول ۰۹۱۳—۴۱۵۲
امیرعلی بهرامیان ۹ دوم ۰۹۹۴—۰۵۳۹
امیر ابوالفضل عابدینی ۹ سوم ۰۹۱۳—۳۹۵۵
محمد امین شمس الدینی ۱۰ اول ۰۹۱۳—۹۳۰۲
سید علیرضا میرسلیمانی ۱۰ دوم ۰۹۱۳—۶۲۸۵
علیرضا قاسمزاده ۱۰ سوم ۰۹۹۴—۲۰۷۶
بنیامین جعفری ۱۱ اول ۰۹۹۴—۳۷۴۶
عماد الدین آخوندی ۱۱ دوم ۰۹۱۳—۹۹۵۹
سید علی حسینی پور ۱۱ سوم ۰۹۹۳—۸۷۴۴
محمد عبداللهی ۱۲ اول ۰۹۱۳—۳۱۱۸
امیرحسین حسنی نژاد ۱۲ دوم ۰۹۹۰—۸۴۰۷
محمد طاها زینلی ۱۲ سوم ۰۹۱۳—۶۰۱۷
محمد جواد ناصرخواه ۱۳ اول ۰۹۱۳—۵۰۲۹
ایمان قاسمزاده ۱۳ دوم ۰۹۱۳—۳۶۷۷
محمد حسین سعات فر ۱۳ سوم ۰۹۹۳—۹۳۲۳
علی رنجبر ۱۳ چهارم ۰۹۹۲—۲۲۰۲
علی محمد رایگان ۱۴ اول ۰۹۱۳—۱۱۶۵
علی اصغر شریعتی ۱۴ دوم ۰۹۱۳—۲۱۱۰
ابوالفضل اسماعیلی ۱۵ اول ۰۹۹۰—۵۵۳۶
محمد جواد رضایی ۱۵ دوم ۰۹۹۴—۶۶۵۱
علیرضا کریمیان ۱۶ اول ۰۹۱۰—۳۵۵۷
ابوالفضل رنجبر ۱۷ اول ۰۹۱۰—۵۳۹۲
علی محمد تشکری ۱۸ اول ۰۹۱۳—۱۵۷۰
امیرمحمد رنجبر ۵جزء اول ۰۹۹۰—۶۹۱۶
سید علی حسینی ۵جزء دوم ۰۹۹۱—۷۱۳۰
محمد صالح رضاپور ۵جزء سوم ۰۹۹۲—۷۹۱۴
سید مهدی حسینی ۵جزء چهارم ۰۹۹۱—۷۱۴۰
امیرحسین رنجبر ۵جزء چهارم ۰۹۹۰—۶۹۱۵
محسن فلاح حفظ کل اول ۰۹۹۲—۶۸۲۰

ممتازین سومین دوره مسابقات حفظ تلفنی آستان مقدس امامزاده عبدالله با همکاری شرکت سنگ آهن (خواهران)مهر ۱۴۰۰
نام و نام خانوادگی سن رتبه تلفن
فاطمه زهرا اسماعیلی ۴ اول ۰۹۱۵—۲۸۳۳
فاطمه دهستانی ۴ دوم ۹۱۶۲۵۲۲۴۸۹
ریحانه سادات فاطمی ۵ اول ۰۹۱۳—۲۷۷۰
فاطمه کابلی زاده شیطوری ۵ دوم ۰۹۹۱—۰۰۹۸
زینب حسینی ۵ سوم ۰۹۱۳—۶۴۵۴
زینب حاجی پور ۵ سوم ۰۹۱۳—۴۱۹۵
نازنین فاطمه رنجبر ۵ سوم ۰۹۱۳—۲۵۵۳
کوثر فتاحی ۵ سوم ۰۹۱۳—۷۹۸۹
نازنین زینب اسماعیلی ۵ سوم ۰۹۱۳—۱۶۷۴
زهرا غنی پور ۶ اول ۰۹۱۳—۵۳۹۹
بهاره جعفری ۶ دوم ۰۹۱۳—۲۹۰۳
فاطمه دهقانزاده ۶ سوم ۰۹۱۳—۶۵۰۸
زهرا عباسی ۷ اول ۰۹۱۳—۹۳۴۵
سعیده سادات لعل حسنی ۷ دوم ۰۹۳۹—۹۲۷۰
زهرا سادات سبزواری ۷ سوم ۰۹۱۳—۶۱۹۷
آنیسا خواجه ای ۸ اول ۰۹۱۳—۵۹۴۱
زهرا استادی ۸ دوم ۰۹۱۳—۵۳۸۸
ریحانه دهقانزاده ۸ سوم ۰۹۱۳—۲۱۰۲
مائده ملاحسینی ۸ چهارم ۰۹۱۳—۴۲۹۹
کوثر علی بیگی ۸ پنجم ۰۹۱۳—۶۰۷۵
زهرا رضایی ۹ اول ۰۹۱۳—۱۳۲۳
راحیل حافظی ۹ دوم ۰۹۱۳—۸۰۹۸
عارفه سادات میرسلیمانی ۹ سوم ۰۹۱۳—۶۲۸۵
زهرا داوودیان ۹ سوم ۰۹۱۴—۴۲۰۲
مریم عبادی پور ۱۰ اول ۰۹۱۶—۶۴۲۸
فاطمه آقاییان ۱۰ دوم ۰۹۱۳—۲۷۳۵
زهرا طولابی نژاد ۱۰ سوم ۰۹۱۹—۹۸۵۰
سامیه فتاحی ۱۰ چهارم ۰۹۱۳—۶۵۲۰
نازنین زهرا ناظمی ۱۰ پنجم ۰۹۱۳—۵۲۶۸
رونیکا شایق ۱۱ اول ۰۹۱۳—۰۶۴۰
محدثه ابوترابی ۱۱ دوم ۰۹۱۳—۴۲۵۰
فاطمه اسماعیلی ۱۱ سوم ۰۹۹۰—۵۵۳۶
محیا قائمی ۱۱ چهارم ۰۹۱۴—۱۵۷۰
عارفه پور اسلامی ۱۱ پنجم ۰۹۱۳—۴۹۱۴
فاطمه خالقدادی ۱۱ ششم ۰۹۹۰—۸۱۳۰
الهه فلاح پور ۱۱ هفتم ۰۹۱۳—۰۸۸۶
سمانه ادیب ۱۱ هشتم ۰۹۱۳—۶۰۳۱
نازنین زینب دهقان ۱۱ نهم ۰۹۱۳—۵۸۵۶
حدیث حاجی عبداللهی ۱۱ دهم ۰۹۱۳—۵۴۳۱
سعیده حاجی عباسی ۱۱ یازدهم ۰۹۹۳—۵۱۳۵
مریم قربانی ۱۱ دوازدهم ۰۹۱۳—۹۹۴۷
فاطمه توکلی ۱۱ سیزدهم ۰۹۱۶—۷۲۴۲
نازنین فاطمه عبداللهی ۱۲ اول ۰۹۱۳—۷۲۶۸
نرگس سادات حسینی ۱۲ دوم ۰۹۱۵—۷۶۸۷
زهره عسکری ۱۲ سوم ۰۹۱۰—۵۶۴۶
سیده صبا عدنانی ۱۲ چهارم ۰۹۱۳—۹۷۹۹
زهرا عبداللهی ۱۲ پنجم ۰۹۱۳—۵۶۷۹
زهرا پور شیخعلی ۱۲ ششم ۰۹۱۳—۸۹۰۸
مرضیه مهدی زاده ۱۲ هفتم ۰۹۱۰—۰۴۱۸
سارا کوثری ۱۲ هشتم ۰۹۱۳—۴۴۵۰
مهسا فتوحی ۱۲ نهم ۰۹۱۴—۵۸۵۳
کوثر رایگان ۱۳ اول ۰۹۱۳—۳۴۵۵
یگانه طالعی ۱۳ دوم ۰۹۰۱—۵۱۴۶
حسنی حاجی حسنی ۱۳ سوم ۰۹۱۳—۷۹۱۷
فاطمه محمدی نسب ۱۴ اول ۰۹۱۳—۹۰۷۳
سیما ادیب ۱۴ دوم ۰۹۱۳—۶۰۳۱
زینب قاسمزاده ۱۵ اول ۰۹۹۱—۱۵۸۸
فرشته سلطانی مقدم ۱۵ دوم ۰۹۹۲—۹۹۳۰
مبینا عبداللهی ۱۷ اول ۰۹۱۳—۷۲۶۸
شیما محمدی ۱۸ اول ۰۹۹۰—۴۰۴۷
ریحانه محمدی ۱۸ دوم ۰۹۹۲—۷۴۹۴
سمیه حسن زاده بزرگسال اول ۰۹۱۳—۰۸۸۲
فاطمه فتوحی بزرگسال دوم ۰۹۱۰—۷۹۱۲
نفیسه سرگلزهی بزرگسال سوم ۰۹۹۱—۰۷۸۲
ام البنین بهمنی بزرگسال چهارم ۰۹۱۷—۹۸۶۴
فاطمه کرکمندی ۱۰جزء اول ۰۹۱۳—۲۴۱۹
مژگان رنجبر ۱۰جزء دوم ۰۹۱۳—۰۲۸۳
فاطمه رمضانی ۲۰جزء اول ۰۹۱۵—۲۸۳۳
محدثه دهقانزده حفظ کل اول ۰۹۹۲—۱۷۲۶
زینت فتوحی حفظ کل دوم ۰۹۱۳—۴۰۲۳

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۸۱
برچسب ها: