سخنگوی شورای شهر بافق کیست؟ اعضای شورای شهر با خودشان چند به چند هستند؟

دسته: عمومی
۳ دیدگاه
شنبه - 8 آبان 1400

IMG-20211030-WA0001

هفته گذشته محمدعلی آخوندی عضو شورای شهر بافق که نماینده ی شورای شهرستان در استان و عهده دار مسئولیت پرداخت عوارض معادن و انجام مسئولیت های اجتماعی آنها با حکم فرمانداری بافق می باشد و پیش از این نیز به عنوان سخنگوی شورای اسلامی شهر بافق در مراسم تحلیف اعضای شورا معرفی شده بود در پیامی که از سوی کانال مجازی یکی از نشریات بافق منتشر شد خواستار شفافیت منابع درآمدی شهرداری از محل ۲ درصد فروش تولیدات معادن و صنایع بافق شد.
وی با تقدیر از شهردار بافق که گزارش عملکرد شش ماهه امسال را بر اساس قانون و در مهلت مقرر ارائه نمود است از مدیر عامل سنگ آهن بافق خواسته تا شفافیت بیشتری برای حق السهم دو درصد داشته باشد و پیگیری بیشتری داشته باشد تا زودتر به نتیجه برسد.

از سوی دیگر محمدعلی درویشی عضو دیگر شورا در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از مردم محلات خواسته است تا مشکلات محله را با او در میان بگذارند و در رابطه با وضعیت شهر از او سوال بپرسند.

سوال اینست مسئول پیگیری و پاسخگویی به خواسته ها و مشکلات مردم در شورای شهر با چه کسی است؟ رتبه بندی و اولویت گذاری مسائل مهم و مشکلات عمومی مردم را چه کسی انجام میدهد؟ تصمیمات و مصوبات شورا چگونه و از چه طریقی به اطلاع مردم رسانیده می شود؟
و سوال آخر اینکه مسئول اعلام مواضع و ابلاغ مصوبات شورای شهر بر عهده چه کسی است؟ آیا در فضای دراندشت مجازی بافق هرکس که صبح زودتر بیدار شد تا آخر شب رئیس است؟!! و از زیر و بم اتفاقات خبر میدهد یا اینکه نه شورای شهر و روستا هم حساب و کتابی دارد و اگر مصوبه ای اعلام شد و تصمیمی گرفته شد دیگر مهم نیست که فلان عضو شورا مخالف بوده است یا موافق.
مصوبات، در نتیجه ی تصمیمات جمعی شورا است و باید به قانون شورا و کار دسته جمعی احترام گذاشت.

احمد برزگری بافقی

عضو انجمن اهل قلم

و دبیر اجتماعی سایت بافق فردا


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱۱
برچسب ها:
دیدگاه ها
محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 8 آبان 1400 - 8:28 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

پیشنهاد می شه : یه کلاس آموزشی تبیین وظایف هر یک از اعضای برای دوستان گذاشته شود!!!

فتاحی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 8 آبان 1400 - 8:37 ق.ظ پاسخ به دیدگاه

فعلا که رئیس شورا شده، رئیس مراسمات و همراهی برای بازدیدهای خانگی به جای توجه به وظیفه اصلی و پیگیری خواسته های مردمی

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه 8 آبان 1400 - 2:34 ب.ظ پاسخ به دیدگاه

چرا شماها دوست دارید همه قالب اصلاح طلبا را بخودشون بگیرن…