تقدیر از شرکت سنگ آهن مرکزی بافق به خاطر اشاعه فرهنگ قربانی در کشتارگاه

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
یکشنبه - 7 نوامبر 2021

 سرپرست شبکه دامپزشکی بافق از مجموعه شرکت سنگ اهن مرکزی ایران _ بافق به جهت اقدام ارزشمند خود در زمینه های و فرهنگ قربانی نمودن دام در کشتارگاه و لزوم اخذ گواهی سلامت برای عقد قرارداد سنگ آهن با مراکز عرضه لبنیات قدردانی نمود.
روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی همزمان با سالگرد تولید اولین محصول کارخانه گندله سازی سه چاهون، اقدام به سنت حسنه قربانی دام جهت سلامت پرسنل مجموعه این شرکت نمود که با پیشنهاد شبکه دامپزشکی برای اطمینان از سلامت گوشت استحصالی، ذبح دام در کشتارگاه بصورت رایگان و تحت نظارت بازرسین دامپزشکی انجام و گوشت آن جهت توزیع بین نیازمندان در اختیار کمیته امداد شهرستان بافق قرار گرفت.
فرزانه سالاری ضمن قدردانی از این اقدام پسندیده، همزمانی این اقدام را با ۱۴ آبان روز فرهنگ عمومی به فال نیک گرفت و اظهار داشت: امید است که با افزایش سطح آگاهی مردم نسبت به موضوعات مرتبط با امنیت غذایی، فرهنگ ممنوعیت ذبح دام در خارج از کشتارگاه در بین عموم جامعه نهادینه شود.
گفتنی است پیش از این، شبکه دامپزشکی بافق به یکی از شرکت ها بدلیل ذبح دام در خارج از کشتارگاه، بعنوان تهدید علیه بهداشت عمومی اخطار کتبی داده بود.
سرپرست شبکه دامپزشکی بافق در پایان نیز ضمن اشاره به کمترین امار ابتلا انسانی به تب مالت در شهرستان بافق نسبت به شهرستان های دیگر در ۶ ماهه اول سال جاری، از همکاری شرکت سنگ اهن در زمینه اخذ گواهی سلامت از شبکه دامپزشکی جهت قرار داد سنگ آهن با مراکز عرضه لبنیات تقدیر و تشکر نمود و افزود: در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۰ از مجموع ۱۳۶ نفر ابتلا انسانی به تب مالت در استان، تنها ۱ مورد ابتلا در شهرستان بافق گزارش شده است و خوشبختانه در بافق کمترین امار ابتلا را نسبت به شهرستانهای دیگر استان داشتیم.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۵۱
برچسب ها: