طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی شهرستان بافق

دسته: کتاب
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۴ آبان ۱۴۰۰

طرح‌ سراسری عضویت رایگان همزمان با سراسر کشور، در کتابخانه‌های عمومی شهرستان بافق به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی اجرا می‌شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بافق، طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کشور به مناسبت هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از روز ۲۴ آبان‌ الی ۲۶ آبان‌ماه انجام می‌شود.
علاقه‌مندان به عضویت در کتابخانه‌های عمومی شهرستان می‌توانند با مراجعه به هریک از کتابخانه‌های عمومی ، در سه روز اعلام شده به عضویت رایگان کتابخانه درآیند.
علاقه‌مندان همچنین می‌توانند با مراجعه به نشانی http://libs.plib31.ir و انتخاب کتابخانه موردنظر خود از لیست موجود، در صورتی که گزینه کد تخفیف برای کتابخانه موردنظرشان در بالای صفحه فعال باشد بر روی آن کلیک کنند.
در مرحله بعد نیز پس از وارد کردن کد ملی و شماره تماس، در صورتی که متقاضی در کتابخانه‌های عمومی عضو نباشد و یا پیش‌تر به سقف مجاز دریافت کد نرسیده باشد، کد تخفیف برای او پیامک خواهد شد. متقاضی پس از این مراحل می‌تواند در مهلت مشخص شده به کتابخانه مراجعه کرده و از تخفیف مورد نظر استفاده کند.
براساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور همچنین طرح بخشودگی جرائم دیرکرد منابع امانی نیز در کتابخانه‌های عمومی اجرا می‌شود.
براین اساس، اعضایی که منابع امانی خود را در تاریخ‌های ۲۲ آبان لغایت اول آذرماه ۱۴۰۰ به کتابخانه‌ها عودت دهند، مشمول تخفیف ۱۰۰ درصدی جرائم دیرکرد خواهند شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۷
برچسب ها: