از انتصاب فرماندار بومی بافق خبری نشد!!!

دسته: عمومی
۶ دیدگاه
چهارشنبه - ۲۴ آبان ۱۳۹۱

بیش از 3 هفته از نشست خبرنگاران و اصحاب رسانه بافق با امام جمعه این شهر که در آن حجت الاسلام سلیمانی از دیدارش با استاندار یزد و تعیین فرماندار بومی بافق تا چند روز آینده خبر داده بود می گذرد اما اینکه چرا آن چند روز تعیین شده توسط استاندار که امام جمعه بافق با صراحت و قاطعیت از آن خبر داد فرا نمی رسد مسئله ای است که تحلیلش را به خوانندگان محترم واگذار می کنیم.

…………………………………………………….

نشست خبری امام جمعه بافق عصر دوشنبه با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق برگزارشد.

در این دیدار موضوع هایی چون؛ پیگیریهای انجام شده در خصوص انتصاب فرمانداربافق، خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی، گمرک و کارخانه کاشی بافق و برخی دیگر مسایل مطرح گردید.

امام جمعه بافق از معرفی گزینه بومی فرمانداری بافق به اذعان مسئولین استان در چند روز آینده خبر داد و عنوان داشت: نشستی در استانداری با فلاح زاده استاندار یزد به همراه عسکری مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی وطلایی رئیس شورای شهربافق داشتیم و در خصوص بسیاری از مسایل شهرستان بحث و گفتگوشد.

حجت الاسلام سلیمانی ادامه داد: گزینه اولی که برای تصدی فرمانداری شهرستان طرح گردید پس از رایزنی های انجام شده این مسئولیت را نپذیرفت و گزینه دوم مطرح و نظر بنده را نیز جویا شدند و بزودی معرفی می شود.

وی با بیان این نکته که در این دیدار مخالفتم با خصوصی سازی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق را با استاندار یزد در میان گذاشتم، اضافه کرد: همچنین قول استاندار در زمینه عدم خصوصی سازی شرکت سنگ آهن بافق را یادآورشدم که البته فلاح زاده بیان داشت؛ که این موضوع را با توجه به صحبت های رحیمی معاون رئیس جمهور عنوان کرده است.

حجت الاسلام سیدجواد سلیمانی همچنین ادامه داد: در این دیدار از استاندار خواستم با توجه به واگذاری ۴ درصد معدن به  قم بابت بدهی و ۲۱ درصد به صندوق بازنشستگی کشوری و لشکری، در صورتی که دولت مقید است این موضوع بنا بر اصل۴۴ انجام شود باید سهم شهرستان بافق شامل؛ حداقل ۱۰ درصد برای شهربافق و ۵ درصد سهم پرسنل لحاظ و کلیه پرداخت ها و مزایایی که این شرکت به شهرستان و شهرداری پرداخت می کرده مانند زمان دولتی به روال گذشته ادامه یابد.

وی به ضرورت بسترسازی از سوی مسئولین شهرستان برای سرمایه گذاری اشاره کرد و افزود: جهت کارخانه کاشی بافق نیز دیداری با یک سرمایه گذار در مرکز استان داشتم و ضمن بیان برخی مسایل و نیازها برای تکمیل دانسته ها به شکوهی معرفی شد.

وی در خصوص گمرک بافق نیز به برخی مسایل و مشکلات از جمله عدم اختصاص نیرو و کمبود مواد صادراتی اشاره داشت.

امام جمعه بافق عملکرد رسانه های شهرستان را خوب ارزیابی نمود و توصیه کرد: رسانه ها  مسایل و مطالب شهرستان را در اولویت قرار دهند و در زمینه مسایل اخلاقی، فرهنگی، شخصیت های تاریخی و داشته های قدیم بافق بیشتر کار کنند.

در پایان خبرنگاران و اصحاب رسانه  نیز در این دیدار برخی درخواست ها،  مسایل و مشکلاتشان را با حجت الاسلام سلیمانی امام جمعه بافق بیان کردند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
خارخسک این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۱ - ۷:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

داشتن فرماندار با نداشتن ان برای بافق فرقی نداردوبی خودی اب درهاون نکوبید ببینید اینهمه فرماندار بومی تاحالا چکار کرده اند فرماندارابرکوه مجوز ساخت پالایشگاه را در سفرهای استانی میگیرند ولی فرماندار بافق … پس سر خودتان را درد نیاورید وقتی هم انتخاب شود کسی را انتخاب میکنند که پیش پایش را هم نمی تواند ببیندچه برسد به افق چند ساله

جواد برزگری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۱ - ۲:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای خار خسک شما یا اردکانی هستید یارفیق سرپرست فرمانداری بافق

محمد رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۱ - ۵:۳۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای خارخسک چند پهلو اگه فرمانداری مثل ندافیان باشه مطمئنم ظرف چند سال بافق پیشرفت می کنه اما نمی دانیم مردم بافق جزء اتباع بیگانه یا کافر حربی هستند که مسئولان استان کمر به نابودیش بستند.

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۱ - ۶:۵۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ما بايد دنبال خواسته هاي خود را بگيريم و شب و روز بدويم تا به جايي برسيم

امینی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۱ - ۸:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بی ستون را عشق کند و شهرتش فرهاد برد . خار خسک عزیز خدا خیری به استانداری بدهد

حسن غصه خور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۷ آذر ۱۳۹۱ - ۹:۴۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
البته پرواضح است که در این فرصت کوتا از دولت آقای دکترمحمود کسیحاضرنخواهدبود فرماندار چند روزه شود آن هم با این حجم کاری که در چند روز و چند ماه آینده به عهده فرماندار خواهدبود.که بزرگترین و سنگین ترین آن برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است.
به نظر من بهترین گزینه همین آقای صمدی است که تا این لحظه معاون فرماندار بود و از لحاظ آشنایی با سیستم و روال اداری آن از هر فرد دیگری پیشتاز است و در ثانی همگام با دلسوزان شهر و خواهان خدمت به مردم میباشد.
و انشاالله نخبگان شهر هم در کنار ایشان یا هرکس دیگری معرفی شد قرارگیرند و در جهت پیشرفت و توسعه فراگیر شهر همت گمارند
فراموش نکنید توسعه همه جانبه که اصطلاحا به آن TDCمیگوییم
و آن چیزی است که تا این لحظه به آن بیتوجهی شده است
توسعه همه جانبه یا توسعه فراگیر
یا حق