شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق بیمارستان تخصصی بسازد

دسته: اخبار ویژه
۵ دیدگاه
سه شنبه - ۱۹ بهمن ۱۴۰۰
شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق بیمارستان تخصصی بسازد

رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق گفت: شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق می تواند بیمارستان تخصصی بسازد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق گفت: شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق می تواند بیمارستان تخصصی بسازد.

محمد رنجبر در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان بافق در پاسخ به سوال خبرنگار” بافق فردا ” در رابطه با صحبت های مدیر عامل این شرکت پیرامون خرید بیمارستان ۹۶ تختخوابی عنوان کرد:خرید بیمارستان کار درستی نیست.

وی با بیان اینکه این پیشنهاد حرف درستی نیست تصریح کرد:امکان دارد این چنین صحبت هایی اعتبارات سفر استاندار را دچار مرور زمان کند.

رنجبر افزود: باتوجه به موقعیت جغرافیایی ساخت بیمارستان تخصصی بهترین کار است.

رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق در ادامه در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اظهارات مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق در رابطه با مطالبه گری رسانه برای عدم دریافت دو درصد عمران و آبادانی شهر توسط شهرداری و شورای شهر عنوان کرد: شرکت های معدن مودی هستند دین خود را باید به شهر ادا کنند اینکه کجا خرج شود شورای شهر، کارشناسان و کمیته عمرانی تشخیص می دهد.

رنجبر ادامه داد: جنس سرمایه گذاری شهرداری با شرکت ها فرق دارد البته می توان این حرف را به فال نیک گرفت.

رنجبر با اشاره به بدهی های شرکت سنگ آهن به شهر خاطر نشان کرد:این بدهی ها شامل درصدی که در صورتجلسه ۹/۶ مطرح شده، ۴ و یک دهم درصد سهام ترجیحی و… است که شرکت قادر خواهد بود در این زمینه تهاتر کرده و بخشی از سهام گندله را به شهرداری واگذاری کند.

وی بیان کرد: این بهترین سرمایه گذاری و مابقی آدرس ها غلط و دنبال نخود سیاه فرستادن مسووولین شهر است.

رنجبر با بیان اینکه شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق بدهی خود به شهر را شفاف اعلام کند تصریح کرد:از این طریق بهترین خدمت رسانی را کرده؛ با پولی که امروز آقایان می دهند نمی توان سرمایه گذاری کرد .

رئیس شورای اسلامی شهرستان بافق با اشاره به اینکه با مبلغ کنونی دو درصد بتوانیم شهرداری را سرپا نگه داریم و خدمات ابتدایی به شهروندان برسانیم هنر کرده ایم عنوان کرد:مکاتبات از سوی فرمانداری به تمامی معادن انجام شده چرا که دلمان برای شهر می سوزد.

او افزود: زمان مدیر عامل سابق شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق قرار بود از قبل صادرات تا پایان سال بدهی پرداخت شود از آقای حمیدیان می خواهیم چنین کاری کنند تا شهر نیز در این راستا ضرر نکند.

رنجبر در ادامه به مکاتبات انجام شده برای شناسایی معادن اشاره و گفت: سنگ زاگرس بیشه در را تخریب کرده و در این رابطه نه تنها پولی بابت دو درصد پرداخت نشده بلکه باید تاسف می خورد به لاشه های سنگی دپو شده و فضای دلخراش.

رنجبر همچنین ادامه داد:مسوولیت اجتماعی حلقه ی مفقودی شرکت ها و معادنی است که منابع طبیعی و محیط زیست را تخریب کرده اند.

وی افزود:معادن می بایست داوطلبانه دو درصد عمران و آبادانی را پرداخت کنند تا شرایط کاری روان تر شده و جایگاه آنان در بین مردم حفظ شود.

رییس شورای اسلامی شهرستان بافق در پاسخ به اینکه چرا با توجه به تعهدات متعدد صندوق بازنشستگی فولاد کشور دو نفر بومی برای هیات مدیره شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_ بافق انتخاب نمی شوند گفت: این موضوع سال ۹۳ زمانی که به صندوق واگذار شد، همچنین نامه رییس سازمان خصوصی و صورتجسه ۲/۱۰/۱۴۰۰ آمده است و اجرای آن ضروری می باشد.

رنجبر در پایان عنوان کرد: صندوق بازنشستگی فولاد کشور به تعهدات صورتجلسه ۲/۱۰ پایبند و آن را اجرایی کنند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۵۷
برچسب ها:
دیدگاه ها
ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اولا که سال ۱۴۰۰صادرات صفر بوده و هیچ درصدی از فروش صادرات نیست که پرداخت شود.ثانیا چرازمان مدیرعامل سابق به به چه چه میکردین؟مقدار پرداختی زمان فلاح اعلام شود و بگویید کجا خرج کرده اید اگه خرج امور یومیه و هزینه های جاری شهرداری شده خیانتی عظیم شده مگه شهرداری شهرهای دیگه که معدن ندارن درامدشونو از کجا تامین میکنن؟قاعدتا خواهید گفت از مالیات عوارض و پروانه ها و….مگه در صدور پروانه مالیات و عوارض از شهروندان بافقی تخفیفی قائل شده اید که مازاد آنرا از معدن میخواهید جناب دکتر حمیدیان مردم بافق بیش ازامور یومیه شهر به آینده درخشان امیدوارند اونم با سرمایه گذاری برای تضمین آینده شهر و نسل‌های آینده.خدا قوت .

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بنظر میرسه نوع سوالاتی که پرسیده شده و‌جوابها از قبل با خبرنگاران هماهنگ شده و این بدیهی است

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب رنجبر ما غیربومیهایی داشتیم که بعضاً به بسیاری از بومی‌ها برتری داشتن و بومیهای خدومی هم داشتیم و داریم که چون باخط فکری شما نخوندن بایکوت و بعضاً عزل شدن.جنابان دکترها دهستانی یاراحمدی رحمی و عسکری از بومیهایی بودن که خدمات ایشان زبانزد خاص و عام است و همچنین غیربومیهایی مثل مهندس شفیع نیک کار راستار و….
اینکه هرکه به مذاق شما خوش نیامد خوب نیست که منطقی نیست.کارخانه کنسانتره و گندله نتیجه همت والا و دوشادوش غیربومیهای متخصص با بومیهای خودم بود.بطور مثال وجود مهندس نورالدین در کنار مرحوم دهستانی کارخانه کنسانتره و وجود مهندس شفیع در کنار آقای عسکری تضمین کننده حیات شرکت سنگ آهن مرکزی ایران بوده.چه بسا وجود افراد خبره غیربومی در کنار دکتر حمیدیان آغازی بر سرمایه گذاری و تضمین آینده شرکت و شهر باشد.پس لطفا اگه ممکنه همش با توپ و تشر با مدیر بومی صحبت نکنید تا بومی سوزی نشود.شب خوش

ناشناس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۶:۴۵ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

بابا این بنده خدا یه چیزی گفت. این مدیر عامل فعلا داره حرف های قشنگ میزنه، خدا کنه کاری هم بکنه قبل از اینکه از مدیرعاملی برش دارن. مدیر عامل محترم لطفا قبل از اینکه دیر بشه از اون ۹۸ درصد سرمایه گذاری کنید و این دو درصد را بی خیال بشید. شما را نماینده یه دولت انقلابی و مردمی میشناسن و هر کاری بکنید به حساب دولت نوشته میشه، لطفا جهادی شروع کنید و زیاد حرف نزنید، فرصت کمه.

علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آقای رنجبر شما ادعا دارید چندین دوره در شورا بودید چه کار درخصوص بیمارستان کردین اون اقای نماینده که پشت تریبون مجلس مسائل اخیر بیمارستان را بازگو میکنه ناکارآمدی خود را بیان میکنه که در طول شش هفت سال نمایندگی نتونسته یک بیمارستان را مجهز کنه …
آقای رنجبر در طول این چندین سال پول بیت المال را در شهر حیف ومیل کردین و جاهایی که ضروزت نداشته خیابان احداث کردین وجاهایی که نیاز داشته به امان خدا رها کردید می آید روزی که ان شا ا…. جوابگوی تمام این بریز وبپاشها باشید…