مهمترین دغدغه شرکت سنگ آهن مرکزی، آب شرب مردم است .

دسته: عمومی
۲ دیدگاه
پنج شنبه - ۱۶ آذر ۱۳۹۱

مدیر عامل شرکت ، صبح امروز میزبان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد و معاونت توسعه آب و فاضلاب استان و نیز رئیس آبفای شهرستان  بافق  بود .

در آغاز این دیدار ، اسلامی مدیر آب و فاضلاب استان یزد، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاشهای شایان توجه آقای محمد جواد عسکری گفت: در مبحث توسعه آب ، ما مدیون شرکت سنگ آهن مرکزی هستیم زیرا تنها با توکل به خداوند و تکیه بر همکاری بی‌شائبه شرکت سنگ آهن و به خصوص مدیریت این مجموعه ما توانستیم گامهای مثبت و عملی برای آب شهرستان بافق برداریم.

اسلامی اضافه کرد : امروز که در خدمت شما بزرگواران هستیم به دنبال یافتن راهی عملی برای استفاده از امکانات موجود در جهت خط انتقال آب زاینده رود به شهرستان بهاباد می‌باشیم  لذا از مدیریت محترم شرکت سنگ آهن مرکزی مجدانه می‌خواهیم جهت کمک به آب منطقه‌ای یزد و کم کردن هزینه‌ها ، ما را در امر خدمت رسانی به اهالی بهاباد یاری نمایند و همچنین ما را در جهت تسهیل و تسریع مسیر انتقال آب به آن شهرستان ، علی الخصوص تأمین برق و انرژی مورد نیاز جهت پمپاژ خانه‌های مورد نظر در طول مسیر یاری نمایند .

در ادامه این دیدار که در محیطی فوق العاده صمیمی انجام گرفت ، مدیر عامل شرکت سنگ آهن مرکزی نیز ضمن خیرمقدم  به مدیر عامل آب و فاضلاب استان و هیأت همراه گفت: شرکت سنگ آهن مرکزی سه مبحث کلی را در مبحث آب و کم آبی ، بویژه در فصل تابستان پیگیری خواهد کرد .

نخست ، ضرورت اخذ مجوز لازم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت در رابطه با برداشت آب از پروژه انتقال آب زاینده رود ، با عنایت به اینکه برداشت آب از خط انتقال آب زاینده رود ، با توجه به نتیجه بخش بودن احداث کارخانه‌های آگلومره وگندله سازی و خط کنسانتره در آینده ای نزدیک ، ممکن است برای ما ایجاد بحران نماید .

ثانیاً ، ایجاد تدابیر فنی و حفاظتی لازم در هنگام لوله گذاری مسیر پروژه انتقال آب زاینده رود به بهاباد ، به گونه‌ای که آتشباری‌ها و توسعه معادن خطری نظیر آنچه  امروز در زمینه خط ریلی ما با آن مواجه هستیم ، برای این پروژه‌ ایجاد ننماید. ثالثاً ، ایجاد تدابیر لازم در زمینه استفاده بهینه از فاضلاب شهری و پسماندها در امر صنعت این منطقه .

 محمد جواد عسکری در بخش پایانی سخنان خود با تأکید بر ضرورت توجه مسؤلین به نیاز های اساسی مردم متدین و ولایتمدار بافق که استحقاق بیش از این را دارند اظهار داشت : من به عنوان یک فرد بومی و کسی ‌که در شهرستان بافق زندگی می‌کند؛ می‌دانم که آب شرب مردم عزیز بافق بخصوص در ماههای گرم سال ، حقیقتاً با مشکل روبرو است به همین دلیل با همکاری فرمانداری ، آب و فاضلاب بافق و شورای اسلامی شهر و البته شرکت سنگ آهن مرکزی فعلاً درحال نصب دستگاه‌ آب شیرین کن در مرکز شهر هستیم تا هموطنان بزرگوار ما بدون دغدغه   و رنج طی مسافت تا آهن‌ شهر بتوانند در مرکز شهر آب آشامیدنی خود را تامین کنند.

در پایان این دیدار ، طالعی رئیس آب و فاضلاب شهرستان بافق از همکاری وحمایتهای بی دریغ شرکت سنگ آهن مرکزی و بخصوص مدیریت بسیجی و توانمند آن تقدیر وتشکر نمود و پشتکار و همکاری شرکت سنگ آهن در امر آب شهرستان و  اقدامات عملی انجام گرفته در جهت تأمین دستگاه آب شیرین کن را از مهمترین کارهای شرکت مذکور  و شایسته تقدیر دانست .

منبع:پایگاه اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۸
برچسب ها:
دیدگاه ها
مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۱ - ۶:۰۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مگر برای آبرسانی به بهاباد بافق باید تاوان بدهد

یک نفر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱۷ آذر ۱۳۹۱ - ۱:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

خوشا به حال بزرگان شهر
فعلا این شهرستان شده دایه عزیز تر از مادر برای شهرستانهای دیگر استان و خودش از فولاد مبارکه اصفهان بد تره
اسم بافق رو بذارید مادر استان نه شهرستان بافق