از دست بوس میل به پابوس کرده ام

دسته: ورزشی
یک دیدگاه
چهارشنبه - ۲۲ آذر ۱۳۹۱

 

حرف و حدیث های تیم فوتبال دسته یکی سنگ آهن بافق من را به یاد این بیت میاندازد.

از دست بوس میل به پابوس کرده ام ای خاک من که ترقی معکوس کرده ام

روز های اولی که زمزمه تیم داری باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق در لیگ دسته یک فوتبال کشور به گوش میرسید برای ما جوانان بافقی خیلی امیدوار کننده بود و فقط خدا میداند چه قدر صابون به دلمان زدیم.

با وعده های مکرر فیروز کریمی و هدف گذاری مسئولان باشگاه سنگ آهن بافق مبنی بر صعود به لیگ برتر در این فصل ما هم راستی راستی باورمان شده بود که تیم سنگ آهن صد در صد و بدون شک به لیگ برتر خواهد رفت و بر صعود تیم سنگ آهن بافق به لیگ برتر یقین کرده بودیم.

روز شماری می کردیم تا پنج شنبه ۲۳ شهریور فرا برسد و مسابقات لیگ دسته یک استارت بخورد.

گام اول و دوم را خوب برداشتیم و موفق شدیم پارسه را در خانه شکست بدهیم و از ابومسلم در مشهد مساوی بگیریم.

در مقابل الوند همدان با ارائه یک بازی بی برنامه و ضعیف و با خود زنی مجتبی انصافی در بافق شکست خوردیم.

در هفته های بعد ماشین سازی(آخرین تیم جدول) را در تبریز شکست دادیم و باز هم در خانه مقابل نساجی مازندران و شهرداری اراک کاری از پیش نبردیم وهمچنین از نفت مسجد سلیمان در خانه حریف شکست خوردیم و با تیم گسترش فولاد تبریز هم یک -یک مساوی کردیم.

باخت مقابل شهرداری اراک پایانی بود بر فعالیت فیروز کریمی در تیم سنگ آهن بافق وی پس از این باخت استعفا داد و با موافقت هیئت مدیره باشگاه سنگ آهن بافق کریمی دیار دارالشجاعه را بدرود گفت.

مسئولان باشگاه افشین پیروانی را همراه با یک کادر قوی جایگزین فیروز کریمی کردند به امید صعود به لیگ برتر و جمع آوری امتیازات باقی مانده در نیم فصل نخست که سهم سنگ آهن با سرمربی گری پیروانی دو برد و دو باخت و یک تساوی شد.

حال که صعود به لیگ برتر در این فصل با این امتیازات و افتخار آفرینی های بازیکنان متعصب تیم فوتبال سنگ آهن بافق غیر ممکن شده است مسئولان زحمتکش باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن و کادر فنی دنبال چاره ای برای بقا در لیگ دسته یک هستند.

ای کاش اصلا لیگ دسته یک شروع نمی شد و ما جوانان بافقی آرزوی صعود به لیگ برتر در سر می پروراندیم نه هراس از سقوط به لیگ دسته دو…!!!

محمد حسام نصیرزاده بافقی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۶۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۱ - ۷:۱۷ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

مشکل تیم مدیریتی است نه کادر فنی.متاسفانه علیرغم تذکرات و گوشزدهای متعدد مدیرعامل باشگاه از تجربیات و نقطه نظرات خاک خورده ها و پیشکسوتان بافقی بهره ای نمیبرد و به تنهایی میخواهد تیمداری کند این خود نوعی گمراهی است .بخدا ما هم دلمان برای تیم شهرمان میتپد اما دریغ از یک دعوت خشک خالی.وقتی به قسمت های فوتبال بافق را نمیبینم تا باعث دلگرمی جوانترها باشد .به امید روزی که آقای تفکری تفکراتش را عوض کندو