نیاز 300میلیون تومانی برای تکمیل پروژه آبرسانی مبارکه بافق

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
شنبه - 25 آذر 1391
مدیرکل آبفای روستایی یزد:
همه روستاهای بالای 20خانوار بافق از آب شرب بهداشتی بهره‌ مندند/ نیاز 300میلیون تومانی برای تکمیل پروژه آبرسانی مبارکه بافق
 مدیرکل آبفای روستایی استان یزد گفت: همه روستاهای بالای 20 خانوار و 90 درصد روستاهای زیر 20 خانوار بافق از نعمت آب شرب بهداشتی بهره‌مند هستند.
محمدرضا حاتمی در حاشیه بازدید از طرح‌‌های آبرسانی روستایی بافق در گفت‌وگو با خبرنگارما  اظهار داشت: در حال حاضر مهم‌ترین برنامه‌های شرکت آب و فاضلاب روستایی ارتقا آب شرب بهداشتی روستاها است.
وی افزود: با اشاره به پروژه‌های آبرسانی در روستاهای بافق خاطرنشان کرد: دو مجتمع آبرسانی در سطح شهرستان بافق در دست اقدام است و مجتمع آبرسانی سبزدشت بافق هم به اتمام رسیده است.
مدیرکل آبفای روستایی استان یزد بیان داشت: حجم عملیات مجتمع آبرسانی مبارکه شامل هفت کیلومتر خط انتقال و 3.5 کیلومتر بازسازی شبکه شده است.
حاتمی با اشاره به اعتبار800 میلیونی تومانی برای تکمیل پروژه آبرسانی مبارکه عنوان کرد: تاکنون مبلغ 500 میلیون تومان از این مبلغ تامین شده است و 300 میلیون تومان آن نیز با همکاری فرمانداری بافق و شرکت آبفای استان به زودی تامین می‌شود.
وی اظهار امیدواری کرد: با تامین اعتبار مورد نیاز این پروژه تا سه ماه آینده به بهره‌برداری کامل برسد.
حاتمی تصریح کرد: همه روستاهای بالای 20 خانوار و 90 درصد روستاهای زیر 20 خانوار بافق از نعمت آب شرب بهداشتی بهره‌مند هستند که در مقایسه با نرم کشوری در وضعیت خوبی قرار دارد.
  در شهرستان بافق بیش از 5هزار و 200 انشعاب کنتور آب شرب موجود است که 85 درصد آن خانگی است/عبداللهی

پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۹
برچسب ها: