قطع آب انتقالی به معدن چادرملو از بهاباد

دسته: عمومی
۱۲ دیدگاه
سه شنبه - ۲۸ آذر ۱۳۹۱
دیروز بعد از ظهر صورت گرفت؛
دیروزبعد از ظهر آب انتقالی از بهاباد به سمت معدن چادرملو با حضور جمع کثیری از اهالی بهاباد قطع شد.

به گزارش بهاباد خبر؛ دیروزبعد از ظهر، جمع کثیری از اهالی شهر بهاباد و روستاها در مقابل مسجد انقلاب این شهر تجمع نموده و به صورت دسته عزاداری و با نوحه خوانی حضرت اباعبدالله الحسین در خیابان امام خمینی(ره) این شهر تا مقابل مسجد جامع حرکت نمودند ، سپس با وسایل نقلیه شخصی و اتوبوس به ایستگاه پمپاژ آب به  معدن چادرملو رفته و بعد از بستن فلکه اصلی انتقال آب و قطع برق درب موتورخانه را جوش دادند.

گفتنی است در حین قطع انتقال آب به چادرملو هیچ گونه درگیری یا خشونتی صورت نگرفت و این اقدام به صورت کاملا مسالمت آمیز و با نظم انجام شد.

در پی جلسات متعدد با حضور مردم بهاباد ، علت این اقدام برداشت بی رویه آب از منابع زیر زمینی بهاباد توسط معدن چادرملو و عدم رسیدگی مسئولین در این زمینه و قضیه مالکیت معدن چادرملو و همچنین عدم انجام توافقنامه های قبلی مسئولین با مردم بهاباد ذکر شده است.

علی هوشمند یکی از نمایندگان انتخابی مردم در پیگیری مسئله چادرملو دقایقی پیش در گفتگو با خبرنگار ما گفت تاکنون تماسی از سوی مسئولین برای باز کردن آب گرفته نشده است و تصمیم گیری برای اقدامات بعدی توسط نمایندگان انتخابی و مردم انجام خواهد شد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۲
برچسب ها:
دیدگاه ها
من سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۲:۲۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آفرین به غیرت و همت مردم بهاباد

حسین سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۶:۰۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اگر همین اتفاق در بافق بیفتد چنانکه افتاد برخی ان را فتنه می دانند

بافقي زاده سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۸:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ان شاءا… مردم بهاباد به حق خود كه پس گرفتن معدن چادرملو از اردكان مي باشد مي رسند .

رنجبر سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ان شاءا… ما مردم بهاباد به حق قانوني خود كه پس گرفتن معدن چادرملو از اردكان است مي رسيم . فراموش نكنيم معدن چادرملو كه با زحمات شركت سنگ آهن بافق آماده بهره برداري بود بيست سال بيش به خاطر نفوذ معدودي اردكاني در دولت از شهرستان بافق جدا گرديد.اكنون كه شهرستان بهاباد تشكيل شده است اين معدن جهت آباداني شهرستان بهاباد لازم است .

بافقی چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آفرین بر مردم بهاباد.امید وارم به حقتون برسید.چادر ملو حق شماست .چاه گز بهانه ایست تا چادر ملورا فراموش کنید

hosi124 شنبه ۲ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

ان شاءا… بهابادیها حقشان را خواهند گرفت ….ای مردم بافق از حمایت شما خیلی ممنون هستیم.

محمد یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۱ - ۹:۰۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

چادرملو چند برابر بهاباد جمعیت داره که آب خوردن الان ندارند و چند صد جوون دارن بیکار میشن. بی انصافا مردیم تشنگی. ماه محرمیه یزید چه کردو شما چه کردید.

سیدی یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۱ - ۵:۴۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یعنی فکر می کنید راهش اینه.اگه اینطوره آبادان و اهواز نیز باید نفت رو روی ایران ببندند.. 

حسین چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

آبادان و اهواز کا دیگری برای نفت نمی تواند بکنند همانطور که خاک این همه معدن صادر میشه ولی برداشت آب توسط چادرملوجز ضرر چیز دیگری برای بهاباد نداره با این برداشت بی روییه فکر کردی چند سال دیگه چی به سر بهاباد میاد شما که به فکر لقمه چرب خودتی که همینجوری چرب بمونه

بچه هاي معدن جمعه ۸ دی ۱۳۹۱ - ۴:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام به همه بهابادي ها،حرف حسابتون چيه؟ چي ميخواهيد بدست بياريد؟ اگه صحبت 50 يا 100 ميليون پوله كه نيازي به اين بداخلاقي ها نبود. اگه منظورتان اينه كه معدن چادرملو جزء خاك و حريم شهرتان بشه ، خودتون بهتر از ما ميدانيد هر وقت نخجوان و قراداد تركمان چاي را تونستيم برگردانيم شما هم موفق خواهي شد . برايتان آرزوي موفقيت داريم.

جلال دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۱ - ۴:۴۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

آنهائی که تخجوان و و و گرفته اند وپس نمی دهتد اولا به زور از ما گرفته اند دوما پادشاهان ما کم لیاقت بودند که این شهرها را از دست دادند ومردم در اختناق وفقر کامل، سوما آنها دین ندارند ومعتقد به ولایت فقیه نیستند شما مسؤلین پشت پرده اردکان آیا به ولایت فقیه معتقد نیستید اگر هستید می دانید که چگونه ناجوانمردانه این معدن را جزء اردکان کرده اند.

بهابادی یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱ - ۶:۰۴ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام دمتون گرم فک نمیکردم شومام با ما باشین ما حقمونو میگیریم
همم میدونن
از قدیم گفتن حق گرفتنی است
مام میگیریمش چ جورم…!!!!