رسیده به بافق فردا

دسته: دانشگاه
۱۷ دیدگاه
پنج شنبه - ۳۰ آذر ۱۳۹۱

با سلام و خسته نباشد
ميخواستم به اطلاع برسانم چه جوري است که در بافق عده اي غير بومي زمام رياست هر اداره اي را در دست ميگيرند و تا ميتوانند بافقي ها را خورد ميکنند
ديروز خبردار شدم مدير گروه رشته مديريت را برکنار و آقاي … را به جاي ايشان منصوب کرده اند . در صورتي که ايشان فقط سه روز آخر هفته را بافق هستند و هر دانشجويي کاري براش بيش بياد بايد فقط اين سه روز بره دانشگاه . علت را که جويا شديم فهميديم که به علت ايستادگي ایشان جلو … که حقوق آنها را کسر کرده بودند اين تصميم گرفته شده . در صورتي که مدیر گروه ماخود معاون مالي بودند ولي الان هيچ ( فقط در حد يک استاد ) . درد من از اين است که آخه تا کي ما تحصيل کرده هامون بايد کنار گذاشته بشن و از اونا استفاده نکنيم . و چند تا غیر بومی که از شهرهاي ديگه می آیند بر ما حکومت کنند . لطفا اين مطلب رو در سايت خودتون قرار بديد . تا کي واقعا بايد ما بافقي ها بد بخت باشيم اون از دکتر ياراحمدي و ديگران و اين هم از اين قضيه .

دانشجوی مدیریت بافقی


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۴
برچسب ها:
دیدگاه ها
علی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۳:۱۵ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام
متاسفانه برای مسئولین شهر ما این یک جابجایی معمولیه ولی درصورتیکه بررسی کنند متوجه خواهند شد که این فقط تسویه حساب شخصی بوده. هرکس که از هیات رئیسه انتقاد کند به یک شکلی با اون برخورد می شود که اکثرا بافقی هستند و الان هم که انتقادات جدیتر شده آقای رییس برای درامان بودن قول رفتن دادند که اگه اونم مسئولین پیگیری نکنند انجام نمیشود.

علی محمد این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۳:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

درست میگویند دوست عزیزمان
جناب اقای سلیمانی واقعآاستاد دلسوزو پر بار از نظر علمی برای دانشجویان بود. ولی چه کنیم که رییس دانشگاه مان هم غیر بومی است.

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۶:۲۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
به نظر من وقتی شهری بی صاحب باشه بد تر از این هم سرش میاد که افرادی غریبه بر سر ما حکومت کنند و افرادی که لیاقت بیشتر از اینها رو دارن کنار بزنن و هر بلایی خواستند سر شهر ما بیارند . مگه مهندس تشکری ریاست دانگاه آزاد چه مشکلی داشت . که حق و والانصاف این دانشگاه با عظمت رو ساخت . ولی حالا چی با مدیریت این آقایون باید منتظر تعطیلی دانشگاه و به قول یکی از دوستان پرورشگاه ماهی و …. تبدیل بشه . آخه تا کی باید چشامون رو رو حقایق ببندیم . حالا دیگه بسه به خدا

محمد غصه نخور این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۹:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

هر که در این درگه مقرب تراست جام بلا بیشترش میدهند.
رئیس دانشگاه میخواهد بافقی ها را از صدر کار بردارد.
قابل توجه مسئولین مگر ما نمیتوانیم یا نداریم کسی که این دانشگاه را اداره کند.
ما رئیس بومی میخواهیم.

دلدار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. پنج شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۷ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

انگاری رئیس دانشگاه آزاد نمی دونه طرف حسابش دانشجوهای شهردارالشجاعه بافق هستندپس شمارش معکوس رادرجهت تعویض اوباید شروع کنیم

یلدا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ دی ۱۳۹۱ - ۱:۲۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای رئیس دانشگاه آزاذ متاسفانه امتحانات را مردود شده اید هر چند خودتان فکر کنید قبول هستید.دانشجویان – اساتید و کارمندان و حالا مردم شهر برای رفتن شما دعا می کنند و از مسئولین تقاضای پیگیری داریم.

دانشجویان مدیریت و حسابداری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ دی ۱۳۹۱ - ۲:۰۲ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

در صورت پیگیری نکردن مسولین مرتبط با این قضیه ما دانشجویان مدیریت و حسابداری در مسجد دانشگاه تحصن خواهیم کرد .

رضا این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ دی ۱۳۹۱ - ۸:۲۸ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

به نظر به جای این مدیریتی که این آقایان دارند و فقط برابر ضوابط را یاد گرفته اند اگر دو تن از پرسنل قدیمی دانشگاه یعنی … و … را به ترتیب رئیس و معاون بگذارند کارایی دانشگاه بالاتر می شودو…

حسن این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۴ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

هدف فقط کنار زدن بافقی ها بوده مگر بومی های دیگر این گروه(طباطبایی) که سابقه چند دوره معاونت و غیره هم داشتن نمی تونستن گروه را اداره کنند.مسئولین اگر واکنشی نشان ندهند مطمئنا سر خودشونم میاد.

مواظب خودت باش این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

اقای … یا حکم اقای … را برمیگردونی یا طرف حساب ماییم…
.

آوای بافق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۹ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

یکی از اخلاق نچسب بعضی ازما بافقی ها اینست که همه کس و همه چیزرا برای رسیدن و ترقی خودمان میخواهیم. امثال دکتر یاراحمدی خیلی خیلی بیشتر از ظرفیت بافق هستند که بخواهند خودرا درگیر کارهی اداری و اجرایی در این سطح بافق خرج کنند. ما باید از اینکه دست و پای بزرگان درگیر کارهای درجه چندمی نمی شود و یا از آن مسولیت آزاد می شوند نگران نباشیم.اساتید بافقی چون دکتر یاراحمدی،دکتر برخورداری و مهندسانی چون سلیمانی و قانعی با کناررفتن از کار اجرایی بهترین فرصت را برای ادامه تحصیل و تحقیقات و کارهی پژوهشی بدست می آورند. موفق و سرافراز باشند.

دانشجویان رشته حسابداری این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ دی ۱۳۹۱ - ۲:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

در پاسخ به صحبت های (اوای بافق) که فرصت پژوهش و عملیات پیدا میکنند درسته ولی دلیل نمیشه که استاد سلیمانی را از سمتش بدون دلیل عوض کنند.
ما دانشجویان اماده ایم برای تغیرمدیربه مدیر بومی

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ دی ۱۳۹۱ - ۵:۳۸ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

جناب آوای بافق .
بحث اصلی ما این است که به بافقهای خودمون هم اجازه رشد بدهیم . اگه تو این دوره زمونه ادامه تحصیل هم بدهی و این برخوردها را با شما بکنند دیگر دلت برای شهرستانت میسوزه که بخوای واسه اون قدم برداری . اگه ما بافقی ها از تحصیل کرده هامون حمایت نکنیم در برابر این بی عدالتی ها مطمن باشید همیشه همین میمونیم که هستیم . .

دانیال این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ دی ۱۳۹۱ - ۶:۳۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مسئولین بافق حالا دیگه سرتون را از زیر برف بیارید بیرون که دیگران برای ما تعیین و تکلیف نکنند.

دلدار این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۱ دی ۱۳۹۱ - ۹:۳۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

واقعا جای بسی تاسف است

دانشجو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۱ - ۷:۳۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

بازم خدا را شکر که به هدفمون رسیدیم

دانشجو این نظر توسط مدیر ارسال شده است. یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
این دانشگاه از زمان آقای … رو به افول بود مدیرگروهی که خود سرکلاس درس سخت می گرفت اما فامیل های خود را بدون آمدن به کلاس نمره قبولی و دانشجوهای غریبه را نمره مردودی می داد خدا عادل است بالاخره ما هم به آرزو رسیدیم