اصحاب رسانه سربازان جبهه فرهنگی هستند

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
یکشنبه - ۳ دی ۱۳۹۱
مشاور استاندار یزد:
اصحاب رسانه سربازان جبهه فرهنگی هستند

مدیرکل روابط عمومی و مشاور استاندار یزد گفت: اصحاب رسانه سربازان جبهه فرهنگی هستند و در این کسوت باید بر اساس تعهد در مسیر نظام و انقلاب گام بردارند.

سید عبدالمجید قائم محمدی  در نشست اصحاب رسانه بافق به مناسبت گرامیداشت سالروز راه‌اندازی پایگاه خبری بافق فردا، با تاکید بر ضرورت نقش رسانه در پیشبرد اهداف نظام اسلامی اظهار داشت: اصحاب رسانه با بصیرت و آگاهی در مسیری گام بردارند که اهداف و منویات مقام معظم رهبری محقق شود.

وی با بیان اینکه کار مطبوعات و خبرنگاران خدمت است، خاطرنشان کرد: هدف همه رسانه‌ها نه تنها خدمت به شهر و وطن خود است بلکه خدمت به نظام و اسلام و کشور است.

قائم محمدی توجه اصحاب رسانه به سئوالات 20 گانه رهبری در مورد سبک زندگی را ضروری عنوان کرد و یادآور شد: مقام معظم رهبری در یکی از این سئوالات، موضوع رسانه‌ها و اهمیت آن را یادآور شده‌اند که اصحاب رسانه و اهل قلم باید بر اساس این منویات برای اعتلای ایران اسلامی گام بردارند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد با بیان اینکه اگر رسانه‌ها در مسیری گام بردارند که مشکلات را حل کنند، در واقع خدمت به نظام کرده‌اند، افزود: نقش رسانه‌ای در جامعه امروز برای حل مشکلات و مسائل برای همگان آشکار و اساسی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برخی ویژگی‌های ارزشمند شهرستان بافق اشاره کرد و گفت: شهرستان بافق علاوه بر ذخایر معدنی و اقتصادی در زمینه فرهنگ و هنر نیز بسیار غنی و توانمند است.

قائم محمدی همچنین با بیان برخی از حقوق رسانه‌ها افزود: رعایت حقوق رسانه‌ها نیز از مواردی است که همواره باید مورد توجه مسولان قرار گیرد و رسانه‌ها نیز باید در نحوه برخورد با مشکلات جامعه اصول اخلاقی و قانونی را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه تنها مشکلات جامعه مسائل عمرانی نیست، عنوان کرد: رسانه‌ها علاوه بر بیان مشکلات در زمینه اقتصادی و عمرانی به حوزه فرهنگی و مشکلات آن نیز وارد شوند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد گفت: رسانه‌ای که متعهد باشد همواره در مسیر نظام و انقلاب گام بر می‌دارد.

در این نشست چند نفر از نخبگان فرهنگی و اهل ادب بافق با ارائه راهکارهایی در زمینه حقوق متقابل رسانه و مخاطب، دیدگاه‌های خود را بیان کردند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۱۳
برچسب ها: