پروژه گازرساني به بافق با اعتبار 70 ميليارد تومان تا مهرماه سال آينده به بهره برداري خواهد رسيد

دسته: عمومی
یک دیدگاه
یکشنبه - ۳ دی ۱۳۹۱

استاندار يزد روز شنبه در سفر به شهرستان بافق، تعدادي از پروژه هاي عمراني و صنعتي – معدني اين شهرستان را مورد بازديد قرار داد.

به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، “محمد رضا فلاح زاده” در ابتداي حضور خود در شهرستان بافق در معدن سنگ آهن مركزي ايران حضور يافت و پس از بازديد از مرحله استخراج معدن، پروژه آگلومراسيون را مورد بازديد قرار داد.

پروژه آگلومراسيون يكي از پروژه هاي مهر ماندگار در بافق مي باشد كه تاكنون 85 درصد پيشرفت داشته است.

استاندار گفت: اميدواريم اين پروژه تا پايان ارديبهشت سال آينده به بهره برداري برسد تا در آينده نزديك شاهد انجام تمام مراحل توليد آهن از معدن تا شمش در اين شهرستان باشيم.

پروژه هاي فولاد بافق، گندله سازي و معدن چغارت از ديگر پروژه هاي معدني بود كه فلاح زاده از نزديك در جريان پيشرفت آن ها قرار گرفت.

استاندار يزد در ادامه سفر خود از خط گازرساني به بافق بازديد كرد.پروژه گازرساني به بافق با اعتبار 70 ميليارد تومان تا مهرماه سال آينده به بهره برداري خواهد رسيد.

بزرگراه يزد- بافق آخرين پروژه مورد بازديد استاندار در سفر به شهرستان بافق بود.پروژه احداث بزرگراه يزد – بافق در سه قطعه 26 كيلومتري، 36 كيلومتري و 43 كيلومتري در حال اجرا مي باشد.

فلاح زاده در پايان بازديد از خط گاز رساني و احداث بزرگراه گفت: اجراي اين دو پروژه تاثير بسزائي در گازرساني و احداث بزرگراه به شهرستان بهاباد دارد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
قاسم این نظر توسط مدیر ارسال شده است. دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱ - ۸:۵۱ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

تندتند تاریخ ها را بیاندازید عقب تا ذخایر گاز تمام شود وما عقب مانده باقی بمانیم