عملیات لوله گذاری خط انتقال گاز به بافق آغاز شد

دسته: عمومی
۹ دیدگاه
پنج شنبه - ۷ دی ۱۳۹۱

عملیات لوله گذاری خط انتقال گاز به بافق آغاز شد

اولین پارت لوله بطول 37 کیلومتر وارد خط انتقال گاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق ، اولین محموله لوله خط انتقال گاز به شهرستان بافق صبح امروز وارد خط شد .

g2

سرپرست اجرایی خط انتقال گاز به بافق در این باره گفت: پروژه خط انتقال گاز یزد به بافق به طول 100 کیلومتر و به قطر 24 اینچ با هزینه ای بالغ بر 700 میلیارد ریال توسط شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران در حال انجام می باشد.

میر فرهاد مرتضوی افزود: اولین پارت لوله های گاز که 37 کیلومتر از مسیر را تامین می کند توسط 30 تریلر در حال تخلیه می باشد.

وی با تاکید بر اینکه لوله مسیر تقریبا محیا می باشد افزود: با ورود دومین محموله  15 کیلومتر دیگر از آماده ی کار میباشد که مابقی لوله ها برای عایق کاری به کارخانه مربوطه ارسال شده که پس از عایق کاری به پروژه انتقال داده خواهد شد.

g7

مرتضوی گفت: در حال حاضر 130 نفر در این پروژه مشغول بکار هستند که از این تعداد 20 نفر جوشکار می باشند که با شروع کار این تعداد به 40 نفر افزایش خواهد یافت .

وی افزود: روند اجرای کار در پیک کار و با 20 نفر جوشکار روزانه یک کیلومتر است که با شروع کار و افزایش نیروی انسانی به 300 نفر  عملیات روزانه بطول 4 کیلومتر پیشرفت خواهد داشت .

سرپرست اجرایی و معاون کارگاه شرکت مهندسی پیسا خاطر نشان کرد : امیدواریم با تزریق به موقع لوله و مساعد بودن شرایط جوی و نبودن مشکل این پروژه در اوایل تیرماه سال آینده به اتمام  برسد .


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۴۶
برچسب ها:
دیدگاه ها
علي خداوردي این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۶ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

من اهل كردستانم وبه بافقي ها سلام ميرسونم
واقعا جاي تأسفه كه شهري با اين هيبت كاز نداره!!‏IM SORRY for…. ‎

بافقی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ دی ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۰ ق.ظ پاسخ به دیدگاه

سلام یعنی ان شاالله زمستان سال آینده باید بخاری های نفتی را بفروشیم و بخاری گازی بخریم ! یا مثل شبکه دیجیتال باید سر کار باشیم !

مهدی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ دی ۱۳۹۱ - ۱:۲۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

پیش خودتون فکر کردید چه رابطه ای بین امدن خاتمی و کارهایی که در این چند روز انجام شده مثل همین لوله گذاری وانتخاب فرماندار وحضور دخیل عباس و حضور استاندار در بافق وجود داره به قول نیما چشمها را باید شست جور دیگر باید دید

امیرعباس این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ دی ۱۳۹۱ - ۴:۰۱ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام خدمت آقا مهدی :
مهدی جان اگر شهر بافق 10 تا آدم مثل شما داشت و اینطور فکر می کردند و همه چیز را به هم می بافتند شهرمان الان گلستان که هیچ بهشت بود – خواهشا از این جور فکر کردن و طرز تفکر بیرون بیاد و خوشبین باشید مگر اینکه بافقی نباشی و در این شهر زندگی نمی کنی …

حمید این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ دی ۱۳۹۱ - ۴:۰۶ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مهدی جون بقول نیما نه ……به قول سهراب

یک نفر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. جمعه ۸ دی ۱۳۹۱ - ۷:۱۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
آقای امیر عباس حرف حق تلخه؟من بافقی هستم اتفاقا حرف آقا مهدی درسته
چقدر خودمون را گول بزنیم ؟ چقدر وعده دادن و عمل نکردن

شاعر این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ دی ۱۳۹۱ - ۸:۳۲ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

با سلام
حالا که شاهد برخی اتفاقات خوشایند در شهر هستیم بیاید با تحمل همدیگر و جمع اندیشی از این فرصت ها استفاده کنیم نگذاریم با تفرقه و اختلاف سرنوشتی دیگر برای قصبه طیبه رقم بخورد.
بافق علاوه بر ذخائر معدنی سرشار از سرمایه های فرهنگی و معنوی و انسانی است ….انسان هایی بزرگ در این دیار مهربانی زندگی کرده اند بیایید با همفکری و هم اندیشی از این سرمایه های بزرگ که برخی از شهرها فاقد آن هستند محافظت کنیم و اینقدر سربه سر هم نذاریم .
به این بیندیشیم که انتظار آیت الله بافقی و امثال ایشان از جوان بافقی چیست ؟؟

که شاعر دلسوخته این خطه کویر چنین نالیده است :
روزگاری من و دل ساکن کویی بودیم ساکن کوی بت عربده جویی بودیم

حاجی این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۰ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

به هرحال پیگیری استاندار محترم در رفتن به تهران وجلسات متعدد با اقای اوجی مدیر عمل شرکت گاز کشور نتیجه داده دست اقای استاندار درد نکند انشاا… سایر پروژه ها مثل جاده را هم فراموش نکنند بیایید قدر دان باشیم اگر ایشان هم مثل سایرین توجه نمیکرد چه میشد؟

رفیق این نظر توسط مدیر ارسال شده است. شنبه ۹ دی ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۳ ب.ظ پاسخ به دیدگاه

مردم بافق قدردان هرکس یرای مردم زحمت بکشد هستند چه استاندار چه دیگران انتطار هم دارند مسولین خصوصا استاندار توجه بیشتری به بافق داشته باشند حداقل یکی از معاونین خود را بافقی انتخابنمایند یا یا مدیر کل صتعت ومعدت استان را