توسعه بافق، تنها هدف شرکت سنگ آهن است

دسته: عمومی
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۱ دی ۱۳۹۱
در دیدار مسئولین شرکت سنگ آهن با فرماندار جدید بافق عنوان شد:
مهدی دهقان خاوری: بنده با آقای عسکری مدیر عامل شرکت آشنایی دارم. ایشان مدیر بومی، توانمند، دلسوز و پرانرژی و از بسیجیان جانباز دوران دفاع مقدس اند.

جمعی از معاونین و مدیران شرکت سنگ آهن مرکزی، در ساختمان فرمانداری، با “مهدی دهقان خاوری”فرماندار جدید بافق دیدار کردند.

 

دیدار مسئولان شرکت با فرماندار جدید بافق

 

در این نشست، دکتر حسین محمد میرزایی، جانشین مدیر عامل شرکت، ضمن تبریک به فرماندار جدید، خواستار تعامل و همکاری شرکت سنگ آهن و فرمانداری شده و ابراز داشت: شهر بافق ظرفیت توسعه و پیشرفت بیشتری نسبت به آنچه که هست را دارد و مجموعه ای که در شرکت سنگ آهن کار می کند، فارغ از هرمسئله جنبی و حاشیه ای، تنها توسعه بافق را به عنوان مقصود نهایی خود، مد نظر دارد.

وی ادامه داد: به امید خداوند متعال، به گونه ای عمل خواهیم کرد که مردم، پیشرفت شهر خودشان را به عینه مشاهده و احساس کنند.

حبیب حسن زاده، مدیر روابط عمومی شرکت نیز ضمن تبریک، مسئولیت فرمانداری شهر بافق را برای فرماندار جدید، یک امانت الهی خوانده و اظهار داشت: انشاء ا… این امانت الهی، با خدمت به خلق، منشاء خیر و برکت برای آقای دهقان و مردم منطقه خواهد بود. خدمت و تلاش صادقانه می تواند در رفع محرومیت منطقه مثمر ثمر بوده و مجموعه شرکت سنگ آهن نیز در این راستا از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

وی ادامه داد: از آقای دهقان انتظار داریم از تمامی ظرفیت های فکری و گروه ها در اداره شهر کمک بگیرند.

مهدی دهقان خاوری نیز در این نشست رسمی، ضمن تشکر از حضور مدیران شرکت سنگ آهن و استقبال از همکاری، همفکری و تعامل با مسئولان و نخبگان شهر، اعلام داشت: در این مسیر، نیازمند دعای خیر مردم بوده و هدفمان خدمت به خلق است.

وی ادامه داد: بنده با آقای عسکری مدیر عامل شرکت آشنایی دارم. ایشان مدیر بومی، توانمند، دلسوز و پرانرژی و از بسیجیان جانباز دوران دفاع مقدس اند. مهدی دهقان خاوری، اظهار داشت: در کسوت خبرنگاری که بوده ام، همواره به بافق ارادت خاصی داشتم و برای تهیه گزارش هایم اولین انتخاب بنده، این شهر بوده است. این شهر پتانسیل پیشرفت بسیار بالایی داشته و می توان در سایه وفاق و همدلی به جایگاه شایسته و لایقی دست پیدا کرد.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۲۱
برچسب ها: